Прилипко пішов через корупцію

Прилипко пішов через корупцію, Andrey Gaev

Гостомельського селищного голову виключили зі складу Виконавчого комітету Ірпінської міської ради за корупційні дії та безгосподарність. Це сталося сьогодні під час засідання Виконавчого комітету.

Як стало відомо редакції "04597", Прилипка "попросили" написати відповідну заяву про складання повноважень члена виконкому. Причиною стали результати контрольно-ревізійної перевірки діяльності Гостомельської селищної ради, яка тривала протягом останнього місяця.

Виявлено численні порушення та розкрадання коштів при капітальному будівництві, на об’єктах, де замовником виступала селищна рада.

Але найбільш кричущим фактом стало виявлення несплати пайової участі багатьма забудовниками у Гостомелі.

За попередньою інформацією, в актах КРУ фігурує цифра у 50 мільйонів гривень несплати пайової участі.

Це величезний фінансвоий ресурс, який має надходити у бюджет розвитку селища і використовуватися виключно на об’єкти інфраструктури. В першу чергу, дитячі садочки, дороги тощо.

Селищна рада підписувала договори із забудовниками про сплату пайової. Але багато з них не платили впродовж останніх років. Натомість селищна рада не позивалася до суду за виконанням цих договорів, а навпаки присвоювала новобудовам адреси та сприяла забудовникам.

Виходячи з цього, вбачається особистий фінансовий інтерес Юрія Прилипка, який працював на користь забудовників проти інтересів селища, яке недоотримало понад 50 мільйонів.

Найближчим часом по факту перевірки КРУ мають початися слідчі дії. Не виключають і арешту Прилипка. 

Читайте також: Чому садочки Гостомеля мають коштувати у двічі дорожче ірпінських?

Ірпінь Ирпень новини Гостомель Прилипко корупція виконком
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі