
Електронна петиція
13:58, 21 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
Містяни просять розширити Гостомельське шоссе
Електронна петиція
На сайті електронних петицій зареєстрована петиція до Київської міської ради про "Розширення проїзної частини Гостомельського шоссе".
Містяни аргументують своє прохання тим, що через погане освітлення, погане покриття та вузьку проїжджу частину значно збільшилася смертність на цьому відрізку дороги. Вживши заходів, можна врятувати не одне людське життя.
Автор пропонує розширити проїзну частину, встановити відбійник та освітлення на Гостомельському шосе.

Нагадаємо, коли петиція у встановленний термін набирає необхідну кількість підписів, то міськрада, не пізніше як через три робочі дні після набрання голосів на підтримку петиції, повинна почати її розгляд.
Станом на 2 вересня петицію підтримало 6 осіб із 10 000 необхідних.
До кінця збору підписів залишилось: 89 днів.
Підписати петицію можна тут.
Нагадаємо, що Гостомельське шоссе має підвищений рівень аварійності. Всі, хто їздить на роботу в напрямку Києва, неодноразово стикався зі смертельними ДТП. На днях в результаті ДТП під Києвом на Гостомельській трасі загинула відома мотоблогерка.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Ірпінська молодь просить побудувати скейт парк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
13:50
2 червня
10:41
2 червня
15:00
30 травня
Оголошення
15:20, 29 травня
14:14, 4 червня
1
15:16, 29 травня