
Фото
10:48, 5 листопада 2019 р.
Надійне джерело
В Ірпені загорівся локомотив
Фото
У ніч з 4 на 5 листопада в Ірпені зайнявся локомотив. Одна людина отримала травми.
Про це повідомляє Ірпінський МВ ГУ ДСНС на своїй сторінці у фейсбук.




Опівночі до державної пожежно-рятувальної частини міста Ірпінь надійшло повідомлення про загорання локомотиву № 267 пасажирського потягу "Київ-Ковель". Рятувальники одразу вирушили на місце виклику і встановили, що загорівся задній відсік локомотиву.
Ліквідували пожежу о 02:07 – працювали 6 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки. Для ліквідації загорання використали генератор піни та два вогнегасники.
Відомо, що внаслідок пожежі постраждав чоловік 1992 року народження. Постраждалого доставили в лікарню з опіками для надання медичної допомоги.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені німецькі рятувальники давали майстер-клас майбутнім пожежникам
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:10
11 березня
16:54
9 березня
Оголошення
10:07, 2 березня
09:02, 9 березня
12
12:35, 3 березня
13:54, 11 березня
8
00:43, 11 березня
147