
Фото
11:23, 26 листопада 2019 р.
Надійне джерело
Ірпінчани взяли золото і бронзу на Всеукраїнському чемпіонаті з вільної боротьби
Фото
22-24 листопада 2019 року в місті Біла Церква пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби О. Медведя серед юніорів. Ірпінці там показали найкращі результати.
Вихованці тренера, викладача Центру студентського спорту ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету ДФС України, М. В. Мигалюка, студенти УДФСУ та ІДКЕП здобули наступні результати:
- І місце - Владислав Остапенко (ІДКЕП) ;
- ІІІ місце - Іван Кравченко(УДФСУ).
Редакція "04597" вітає спортсменів та тренера з перемогою!
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також:Студент Фіскального університету взяв срібло на Чемпіонаті світу з дзюдо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
64
10:12, 18 червня
15:15, 22 червня
3
22:30, 23 червня