
Фото
12:52, 2 грудня 2019 р.
Надійне джерело
Ірпінчани стали кращими боксерами області за 2019 рік
Фото
Днями у приміщенні Київської обласної державної адміністрації ,за сприяння обласної Федерації боксу, пройшло урочисте нагородження Кращих боксерів Київської області. Проце повідомили на сторінці Ірпінської ДЮСШ у фейсбук.
Від Ірпінської ДЮСШ кращими боксерами області у 2019 році стали , кандидати у майстри спорту України ,члени збірної України - Серов Микола та Смаголь Дмитро.

Кращим серед тренерів став тренер юніорської збірної команди України - Кудінов Олег Борисович.

Редакція "04597" вітає спортсменів та тренерів! Бажаємо нагнаги та нових перемог!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
22:30, 23 червня