Переваги теплих підлог

Картинки по запросу Переваги теплих підлог
Картинки по запросу Переваги теплих підлог

Останнім часом "тепла підлога" все частіше використовується при проектуванні системи опалювання. Воназастосовуєтьсяі як допоміжне опалювання, і як основне джерело підтримки відповідної температури. Незалежно від прийнятого рішення, підлогове опалювання має багато переваг. Придбати колектор Herz можна в магазині «САНТЕХКОМПЛЕКТ». У будівельній практиці застосовуються дві системи теплої підлоги, водяна і електрична. Вибір конкретної системи опалювання диктується технічними умовами приміщення і фінансами, які має в розпорядженні інвестор.


Позитивні аспекти підлогового опалювання :

- приміщення стає значно зручніше, ніж у разі обігріву за допомогою стаціонарних нагрівачів;
- усі кімнати у квартирі нагріваються рівномірно;
- рівень вологості в приміщенні залишається практично без змін, повітря не пересихає;
- витрати на опалювання знижуються до 40 %;
- система не впливає на зовнішній вигляд приміщення (на відміну від громіздких батарей і труб).


Недоліки підлоги з підігріванням (у квартирі) :

- великий шар стягування (близько 10 см) помітно зменшує висоту приміщення;
- якщо під час установки були використані матеріали низької якості або були допущені помилки, існує висока ймовірність прориву, що викликає безліч проблем;
- тому що підлога з підігріванням водою укладається в стягування, система може бути встановлена тільки на етапі будівництва будівлі або під час капітального ремонту;
- робота над проектом системи дуже складна, тому виникають складнощі з самостійною установкою.


Комфорт та естетика

Підігрівання підлоги, незалежно від вибраної системи опалювання, дозволяє уникнути установки традиційних радіаторів. Це має важливий вплив на естетику приміщень. Розташування нагрівальних елементів в підлозі дозволяє досягти оптимальної температури в приміщенні зручнішим способом. Це також означає менші втрати тепла, чим у разі традиційних радіаторів. Істотною перевагою розташування нагрівальних елементів під підлогою є можливість ходити босоніж.Додатковою перевагою наявності підлогової системи опалювання, що діє на основі води, є можливість використання її в літній час в якості системи охолодження.


Вартість і експлуатація

Незважаючи на початкові високі витрати, підлогове опалювання при правильному використанні може бути економнішимваріантом, ніж опалювання традиційне. На вартість експлуатації впливає правильний підбір матеріалів і виконання. Дуже важливим аспектом є вид палива, використовуваного для обігріву приміщення. Сучасні, екологічно чисті джерела енергії також можуть співпрацювати з підігріванням, що дає безперечні економічні вигоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі