Реклама
22:37, 4 грудня 2019 р.

Переваги теплих підлог

Реклама
Картинки по запросу Переваги теплих підлог

Картинки по запросу Переваги теплих підлог

Останнім часом "тепла підлога" все частіше використовується при проектуванні системи опалювання. Воназастосовуєтьсяі як допоміжне опалювання, і як основне джерело підтримки відповідної температури. Незалежно від прийнятого рішення, підлогове опалювання має багато переваг. Придбати колектор Herz можна в магазині «САНТЕХКОМПЛЕКТ». У будівельній практиці застосовуються дві системи теплої підлоги, водяна і електрична. Вибір конкретної системи опалювання диктується технічними умовами приміщення і фінансами, які має в розпорядженні інвестор.


Позитивні аспекти підлогового опалювання :

- приміщення стає значно зручніше, ніж у разі обігріву за допомогою стаціонарних нагрівачів;
- усі кімнати у квартирі нагріваються рівномірно;
- рівень вологості в приміщенні залишається практично без змін, повітря не пересихає;
- витрати на опалювання знижуються до 40 %;
- система не впливає на зовнішній вигляд приміщення (на відміну від громіздких батарей і труб).


Недоліки підлоги з підігріванням (у квартирі) :

- великий шар стягування (близько 10 см) помітно зменшує висоту приміщення;
- якщо під час установки були використані матеріали низької якості або були допущені помилки, існує висока ймовірність прориву, що викликає безліч проблем;
- тому що підлога з підігріванням водою укладається в стягування, система може бути встановлена тільки на етапі будівництва будівлі або під час капітального ремонту;
- робота над проектом системи дуже складна, тому виникають складнощі з самостійною установкою.


Комфорт та естетика

Підігрівання підлоги, незалежно від вибраної системи опалювання, дозволяє уникнути установки традиційних радіаторів. Це має важливий вплив на естетику приміщень. Розташування нагрівальних елементів в підлозі дозволяє досягти оптимальної температури в приміщенні зручнішим способом. Це також означає менші втрати тепла, чим у разі традиційних радіаторів. Істотною перевагою розташування нагрівальних елементів під підлогою є можливість ходити босоніж.Додатковою перевагою наявності підлогової системи опалювання, що діє на основі води, є можливість використання її в літній час в якості системи охолодження.


Вартість і експлуатація

Незважаючи на початкові високі витрати, підлогове опалювання при правильному використанні може бути економнішимваріантом, ніж опалювання традиційне. На вартість експлуатації впливає правильний підбір матеріалів і виконання. Дуже важливим аспектом є вид палива, використовуваного для обігріву приміщення. Сучасні, екологічно чисті джерела енергії також можуть співпрацювати з підігріванням, що дає безперечні економічні вигоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...