• Головна
  • Утеплення стін і фасадів будинків
Реклама
11:30, 2 січня 2020 р.

Утеплення стін і фасадів будинків

Реклама
Картинки по запросу Утеплення стін і фасадів будинків

Картинки по запросу Утеплення стін і фасадів будинків

Поряд зі зміною моди в будівництві, для фасадного утеплення стін все частіше вибирається такий вид матеріалу, як пінопласт. Утеплення фасаду пінопластом забезпечує високу герметичність і паропроникність, що дозволяє ізольованою стіні відводити вологу. Ізольований таким чином, будинок може вільно «дихати», забезпечуючи високий тепловий комфорт для його мешканців, не побоюючись освіти цвілі на стінах. Утеплення фасадним пінопластом значно скорочує будівельні роботи і дозволяє швидше завершити фасад будинку. Якщо ви вирішили зробити утеплення будинку, рекомендуємо відвідати компанію TeploDim. Перейдіть по посиланню: http://teplodim.info/ru/useful-articles/penoplast-dlja-uteplenija-sten-chto-stoit-znat-ob-etom-materiale, і отримаєте швидке комплексне рішення з утеплення стін, на сайті ви можете залишити заявку на попередній прорахунок.

Щоб бути енергоефективним, будівля не має втрачати тепло взимку і не допускати його потрапляння влітку. Це досягається за рахунок ефективної теплоізоляції. Утеплення можна зробити як зовні, так і всередині будинку. Для багатоквартирних будинків бажано утеплити зовні. У більшості випадків стіни можуть бути утеплені досить просто за допомогою пінопластових плит. Це правда, що ремонт потягне за собою значні витрати, але ефект буде видно не тільки в зниженні рахунків за опалення, але і в поліпшенні естетики будівлі.

Як вибрати найбільш відповідне рішення утеплення для будинку?

Очевидно, що якщо ви перебуваєте на стадії проекту, ми можемо вибрати з самого початку, який підхід є найкращим. Однак, якщо нам необхідно провести термічну реабілітацію старого будинку, варіантів не так багато. Тому, щоб зробити кращий вибір, ми будемо слідувати характеристикам кожного теплоізоляційного матеріалу - теплопровідності, тепловому опору, опору в часі, витрат на установку, ціною покупки, вогнестійкості, токсичності.

Переваги утеплення стін пінопластом:

·Ефективно усуває практично будь-які втрати тепла і забезпечує значну економію енергії.

·Забезпечує захист від холодного або гарячого повітря, а також від вологи. Він також забезпечує звуковий захист, ефективно зменшуючи передачу шуму.

·Миттєва і дуже хороша адгезія практично до будь-якого будівельного матеріалу.Рекомендована товщина пінопласту для утеплення будинку - 80-100 мм.

На сайті компанії «TeploDim», можна дізнатися корисні поради та рекомендації по утепленню і скористатися консультацією фахівців, залишивши заявку на прорахунок.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...