• Головна
  • Особлиовстi комерцiйного дизайну iнтер'єру
Новини компаній
12:10, 22 січня 2020 р.

Особлиовстi комерцiйного дизайну iнтер'єру

Новини компаній

Перше враження про компанію чи будь-який комерційний заклад формується на базі емоційної складової – стилю та дизайну інтер'єру приміщення, комфорту і практичності, функціональності та ергономічності деталей. Будь-який комерційний дизайн інтер'єру повинен «продавати» та вирішувати низку важливих задач. Що побачить відвідувач, тільки-но переступивши поріг магазину, офісу чи салону краси? Розкіш, вишуканість або креативність? Чи відчує клієнт, що йому тут раді та що про його комфорт подбали?

Створювати справді оригінальні та креативні рішення для комерційних об’єктів вміють спеціалісти студії Partner Design. Це студія дизайну, яка займається розробкою дизайн-проектів для бізнесу та їх реалізацією під ключ. На офіційному сайті представлено портфоліо, де можна ознайомитись з роботами та оцінити кваліфікацію спеціалістів.

Особлиовстi комерцiйного дизайну iнтер'єру, фото-1

Основнi правила дизайну iнтер'єру комерцiйих примiщень

Професійний дизайнер розуміє, наскільки важливо поєднати ефектність та ергономічність, врахувати кожну деталь, щоб готовий дизайн комерційного інтер'єру відповідав фірмовому стилю компанії. Грамотно поєднуючи технології та естетику, можна створити такий простір, що буде служити візитною карткою закладу та зміцнювати репутацію компанії.

Розробляючи план комерційного дизайну, необхідно врахувати особливість приміщення. Адже, попри схожість вирішуваних за допомогою дизайну задач, підхід до розробки інтер’єру кафе та офісу буде відрізнятися значною мірою. Тільки справжній спеціаліст може врахувати всі тонкощі проектування різних приміщень:

  • Ресторан, кафе, бар. Спираючись на специфіку закладу і образ потенційного клієнта, можна сформувати концепцію, яка стане основою майбутнього дизайну. Адже в ресторані чи кафе гостей приваблює не лише кухня, але й унікальна атмосфера, яка може відображатися в кольоровій гамі, меблях, елементах декору та їх поєднанні. Грамотно працюючи з простором, можна правильно зонувати основну залу та додаткові приміщення, зробити ресторан зручним для персоналу і комфортним для гостей.

  • Магазин. Оформити торговий простір так, щоб покупцеві захотілося зайти в нього та придбати речі – це справжнє мистецтво. Грамотний дизайнер – це ще й хороший маркетолог, оскільки розуміння законів ринку та поведінки покупців дозволяє створювати привабливий комерційний дизайн магазину, який би враховував стиль бренду, підкреслювати елітарність та формував певну репутацію.

  • Офіс. Головна мета такого проекту – показати обличчя фірми, відобразити її діяльність і сформувати простір, що буде зручним для роботи та взаємодії з клієнтами і партнерами. Дизайн офісних приміщень буде спиратися на такі фактори, як сфера діяльності, кількість працівників, корпоративний стиль та філософія компанії.

  • SPA-салон чи салон краси. При оформлені дизайну таких приміщень дизайнер має змогу повністю розкрити свій художній смак, при цьому врахувавши очікування клієнта. Розробляючи інтер'єр приміщень салонів краси в Києві або іншому місті, варто врахувати передбачувані сценарії обслуговування, продумати оригінальне освітлення і створити неповторну luxury-атмосферу для клієнтів.

Особлиовстi комерцiйного дизайну iнтер'єру, фото-2

Основнi етапи розробки комерцiйного дизайну iнтер'єру

Процес підготовки дизайн-проекту та його реалізації поділяється на такі етапи:

  • розробляється ідея і концепція майбутнього інтер'єру, яка буде сприяти розвитку бізнесу клієнта;

  • проводиться консультація з експертами-технологами для створення максимально практичного і функціонального простору;

  • розробляється дизайн-проект з урахуванням побажань та бюджету;

  • створюється 3D-візуалізація, на якій клієнт зможе побачити, як буде виглядати приміщення після завершення всіх робіт;

  • формується робоча документація, необхідна для правильності реалізації всіх ідей;

  • підбираються меблі, матеріали та декор;

  • здійснюється авторський нагляд за кожним етапом роботи.

Особлиовстi комерцiйного дизайну iнтер'єру, фото-3

Навіть такий загальний план дозволяє упевнитися, наскільки складний і творчий цей процес та як багато вимагає знань і досвіду. Врахувати особливості наявного приміщення, побажання клієнта, специфіку сфери діяльності компанії, тенденції в сучасному дизайні та потурбуватися про комфорт кожного працівника і відвідувача – ось у чому полягає непросте завдання дизайнера. Тому краще довіритися професіоналам, які знаються на цьому.

Ще більше актуальної інформації про дизайн комерційних приміщень різного призначення та консультацію спеціаліста можна отримати на офіційному сайті студії Partner Design.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...