Новини компаній
09:30, 2 березня 2020 р.

Чому пацiєнти обирають Synevo

Новини компаній

Достовірна діагностика і точні результати попередніх аналізів і досліджень – це одна із найважливіших складових ефективного лікування. Тому безліч пацієнтів із різних країн світу обирають для цього сучасні лабораторії Synevo, які довгі роки займають лідерські позиції серед інших діагностичних центрів. 

Європейська мережа «Синево» сьогодні працює в Польщі, Німеччині, Білорусі, Україні, Сербії та ряді інших країн. Загальна кількість лабораторій Synevo за кордоном перевищує сотню. В Україні створено широку національну мережу діагностичних центрів компанії, які діють в десятках міст і щороку виконують більш ніж 15 млн досліджень.

Лабораторії Synevo користуються надзвичайною популярністю серед українців, про що ясно свідчать про синево отзывы, які можна легко знайти в інтернет-мережі. Основним фактором успіху в компанії називають дотримання високих стандартів в роботі і обслуговуванні клієнтів. Звернувшись до «Синево», громадяни отримають:

  • швидке обслуговування;

  • широкий вибір аналізів;

  • точні результати, які забезпечуються багаторівневим контролем якості і сучасним обладнанням;

  • зручні способи отримання результатів досліджень;

  • детальну інтерпретацію результатів від спеціалістів високої категорії і т. д.

Відділення Synevo розташовані по всій країні, в місцях зі зручними транспортними розв’язками. Тому доступ до якісних діагностичних послуг отримують мільйони пацієнтів з різних куточків України. Громадянам також надається низка додаткових послуг і доступ до сервісів компанії, які будуть в нагоді як клієнтам, так і лікарям.

Для виконання досліджень спеціалісти «Синево» використовують обладнання кращих світових виробників. Широка мережа лабораторних центрів за роки існування відібрала і налагодила співробітництво з постачальниками якісного обладнання і реагентів. Дослідження виконується на автоматичних аналізаторах, що відповідає європейським нормам і вимогам зовнішньої оцінки якості.

Звертаючись до Synevo, пацієнти отримуають кваліфіковану допомогу у зручних умовах. Пацієнтам не доведеться витрачати свій час на очікування, адже запис можна оформити заздалегідь. Завдяки уважному ставленню, комфортній обстановці, сучасним методикам дослідження громадяни не відчувають дискомфорту при відвідуванні лабораторії. Результати досліджень можна отримати на елетронну пошту, це також доволі зручно та дає змогу зберегти свій час і оперативно передати документи лікурю. А своє враження від користування послугами «Синево» пацієнти завжди можуть описати в онлайн-відгуках, які допоможуть користувачам зробити свій вибір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...