• Головна
  • Клiматичнi комплекси – новий рiвень комфорту у будинку
Новини компаній
13:40, 28 травня 2020 р.

Клiматичнi комплекси – новий рiвень комфорту у будинку

Новини компаній

Підтримання сталих умов мікроклімату у будинку дуже важливо. Від показників вологості, швидкості руху, чистоти повітря та мікробіологічного забруднення залежить здоров’я та гарне самопочуття. Щоб тримати всі ці значення автоматично на оптимальному рівні, було створено такий пристрій як очищувач повітря. Більш сучасний його варіант з додатковим функціоналом називають кліматичним комплексом.

Можливостi сучасних очисних систем для повiтря

Клiматичнi комплекси – новий рiвень комфорту у будинку, фото-1

Перша і головна функція всіх очищувачів повітря ─ видалення дрібних часток, алергенів, шерсті, пилу, спорів грибків та ін. Але для створення комфортних умов у будинку цього недостатньо, саме тому ці пристрої додатково оснащують іншими функціями:

  • Зволоження повітря. Оптимальна вологість у приміщенні складає 40-60%. Якщо цей показник нижче, тоді у жителів дому можуть виникати сухість у горлі, кашель, а в подальшому можливий розвиток запальних захворювань бронхолегеневої системи. Особливо сприятливі до сухого повітря діти, тому у будинках де вони проживають подібні пристрої просто необхідні.
  • Дезинфекція. Видалення та ліквідація мікроорганізмів ─ ще одна важлива функція, яку можуть виконувати кліматичні системи. Роблять вони це двома шляхами: за допомогою негативних іонів (функція іонізації) або ультрафіолету (у комплектації пристрою має бути фотокаталітичний фільтр). В результаті дії цих двох механізмів з повітря видаляються бактерії, віруси, грибки та їх спори.
  • Знешкодження сторонніх запахів. Функцією дезодорації володіє вугільний фільтр. Він адсорбує на своїй поверхні ароматичні молекули, завдяки чому неприємні запахи повністю зникають з будинку.
  • Охолодження повітря. Деякі очищувачі повітря також мають функцію вентиляції. Вони забирають сухе, тепле та забруднене повітря та видають його чистим, зволоженим та охолодженим. Функцію швидкого забору та повітрообміну виконують вмонтовані у пристрій вентилятори.

Всі ці функції не завжди можуть йти в одному приладі. Як правило, очищення повітря ─ є основним завданням приладу, а всі інші опціональні.

Вибирати той чи інший функціонал залежить від ваших потреб. Якщо ви проживаєте у жаркому та дуже вологому кліматі, то кліматична система з функцією зволоження вам не потрібна. А от вентиляція у такому випадку ─ це просто must have.

Де краще встановити клiматичну систему?

Дані пристрої рекомендується встановлювати у кімнатах, де частіше перебувають мешканці, перш за все ─ це спальня. Адже особливо важливо, щоб оптимальні умови мікроклімату зберігались під час сну. Від цього залежить самопочуття вранці та протягом дня.

Оптимальне місце ─ подалі від ліжка, вікна та батареї та не вище нижньої ⅓ висоти кімнати.

Можна встановлювати очищувач повітря на підлогу, стілець чи стіл. Не рекомендується ставити його на шафу та прямо під стелю. Пристрою не повинно щось заважати, а це значить що встановлювати його близько біля меблів чи стіни також не потрібно.

Якщо у будинку є діти та домашні тварини, потрібно обов'язково унеможливити їх доступ до приладу.

Кліматичні системи ─ це перш за все комфорт та здоров’я. Для тих, хто хоче створювати гарні умови у своєму будинку подібні пристрої просто необхідні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...