• Головна
 • Чому так часто виникають проблеми із вивченням математики в школі?
Новини компаній
12:08, 4 червня 2020 р.

Чому так часто виникають проблеми із вивченням математики в школі?

Новини компаній

Математика – універсальна мова науки і сучасних технологій. Ця дисципліна вимагає критичного мислення, чіткого алгоритму дій, здатності структурувати, аналізувати та узагальнювати. Вона є невід’ємною складовою багатьох сфер сучасного життя.

Знання математики лежить в основі інженерної та банківської справи, IT, економіки, підприємництва, менеджменту, управління, навіть архітектури та живопису. Програміст, інженер, аналітик, бухгалтер, підприємець, менеджер, дизайнер застосовують математичні навички у професійній діяльності. Інформаційні технології та математику використовуватимуть практично усі професії майбутнього: архітектор інтелектуальних систем управління, оператор крос-логістики, енергоаудитор, ІТ-генетик тощо.

Взагалі будь-який напрям діяльності пов’язаний зі здійсненням елементарних математичних операцій, формуванням статистичних даних. Державні службовці, менеджери, секретарі, учителі та викладачі мають складати певні статистичні й фінансові звіти. Потреба у математичних знаннях постійно виникає у повсякденному житті.

Чому так часто виникають проблеми із вивченням математики в школі?, фото-1

Чому в дитини виникають труднощі з розумінням математики?

Математика – досить складна наука, основана на числових і просторових відношеннях. Алгебра і геометрія охоплюють важкі рівняння, нерівності, функції, вирази тощо. Для їх засвоєння необхідне розвинене абстрактно-логічне мислення та клопітка щоденна праця. Школяреві важко осягнути самостійно чимало розділів математичної дисципліни.

Далеко не всі діти можуть зрозуміти окремі мисленнєві експерименти, які вчителю здаються простими. Тож навіть найлегші правила, поняття, теореми слід поетапно розписувати або зображувати схематично. Шкільний урок значно обмежений у часі. Учитель не завжди може дати вичерпне пояснення кожному учневі.

Після пропущених уроків дитині важко наздогнати клас. У молодших школярів втрачається розуміння базових математичних понять, відповідно вони не можуть засвоїти складніші теми. Згодом зникає інтерес до предмету і бажання працювати самостійно.

Шкільні уроки відзначаються рядом недоліків:

 • відсутність індивідуального підходу;
 • дефіцит уваги вчителя;
 • поверхове пояснення матеріалу;
 • обмежені в часі практичні заняття;
 • необхідність «встигати» за досягненнями класу

Як репетитор з математики допоможе зрозуміти предмет?

Приватні заняття регулюються домовленістю з репетитором, який враховує здібності дитини, мету навчання та побажання батьків. Час та інтенсивність навчання значно більші, ніж у школі. Викладач розробляє індивідуальну програму навчальних досягнень. Інноваційна методика викладання адаптується до рівня успішності конкретного учня.

Кожен урок інформаційно насичений та нестандартний. Учитель намагається максимально зацікавити школяра. Для старшокласників добираються завдання, що відповідатимуть потребам майбутньої професії. З молодшими учнями проводяться математичні ігри та вікторини, логічні головоломки, розв’язання цікавих задач.

Репетитор по математиці дасть вичерпні відповіді на запитання дитини та допоможе швидко усунути прогалини в знаннях. Переваги приватного навчання порівняно зі шкільними уроками очевидні:

 • стовідсоткова увага викладача;
 • надійний педагогічний контроль;
 • забезпечення якісними навчальними матеріалами;
 • ґрунтовне викладення складних тем;
 • негайне виправлення помилок

Вибір репетитора – розумне рішення

Математика не настільки складна, як здається на перший погляд. Важливо виробляти послідовність та методичність дій. Також потрібно працювати над розвитком концентрації, пам’яті, здатності дитини робити висновки. Саме такі навички розвивають та удосконалюють репетитори математики. Приватні уроки повністю орієнтовані на дитину та її потреби.

Знайти кваліфікованого викладача просто. У пошуковій системі вписуємо запит «репетитор з математики, Ірпінь». Далі заходимо на сайти підбору репетиторів та аналізуємо професійні дані педагогів, підбираємо найкращого.

Зробіть вивчення математики легким та захопливим.

Текст підготував репетитор та учитель математики Роман В.

Знайди репетитора у своєму місті: https://buki.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...