
Фото
08:54, 16 червня 2020 р.
Надійне джерело
Керівник Ірпінської поліції вимагає закрити клуб CenTraL
Фото
Керівник Ірпінського відділу поліції направив лист до міської ради про припинення роботи клуба Central через постійні бійки.
У публікації зауважується, що цей заклад працює цілодобово і конфліктні ситуації в Central часто супроводжуються нанесенням тілесних ушкоджень громадянам та порушенням публічної безпеки.
Тож, керівник Ірпінського ВП, полковник поліції Валерій Євтушенко, підготував та направив лист до в.о. Ірпінського міського голови з клопотанням щодо розгляду на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради про припинення роботи вищевказаного закладу або обмеження часу його роботи та продажу алкогольних напоїв.


Нагадаємо, що днями в Central барі влаштували поножовщину. У резульаті чого, у однієї людини серйозні тілесні ушкодження та порізане вухо.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені п'яний водій BMW влаштував аварію (ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:50
14 грудня
11:00
12 грудня
18:55
8 грудня
ТОП новини
Оголошення
05:47, 7 грудня
2
09:18, 8 грудня
20:47, 7 грудня
12