• Головна
  • Яку валюту потрібно взяти у відпустку?
Реклама
08:39, 23 червня 2020 р.

Яку валюту потрібно взяти у відпустку?

Реклама

Згідно з доповіддю національної туристичної палати, з року в рік наші співвітчизники прямують в обмінник валют, купуючи валюту для поїздки за кордон. Оскільки до літньої відпустки насправді залишилося не так багато часу, деякі з вас вже відлічують дні до мрії за кордоном. З іншого боку, також є люди, які все ще чекають своєї можливості та купують путівку в останні хвилини. Незалежно від того, коли ви бронюєте відпустку, вам слід перевірити курс євро Луцьк, та взяти валюту з собою під час подорожі.

Дивлячись на наведений перелік та курс валют Луцьк, ви можете побачити, що деякі з них, наприклад, динар або єгипетський фунт, можуть бути не доступні в обмінних пунктах. Незважаючи на те, що пропозиція обмінних пунктів Луцьк постійно зростає, обмін валют Луцьк не в змозі запропонувати обмін усіх світових валют. У цьому випадку слід подумати, яку з основних валют варто взяти з собою в поїздку, а потім "на місці" обміняти її на місцеву валюту, або використовувати як платіжний засіб там, де вона прийнята.

Напевно, першою думкою буде "євро чи долари" і це гарна ідея. Хоча в даний час євро діє у 19 країнах, вона все ще може розглядатися як місцева валюта та пропонує багато можливостей на Старому континенті. Однак якщо ви думаєте про подальші, більш екзотичні напрямки, кращим рішенням було б придбати долар США, який за межами Європи користується більшою симпатією, ніж євро. У південноамериканських або в деяких азіатських країнах, більш-менш туристичних, американська валюта ще більше приймається від місцевої.

EUR

З середини травня ви спостерігаєте що обмін валют чорний ринок пропонує ослаблення єдиної валюти. Незважаючи на численні невизначеності на світових ринках, наша валюта набула значення. Макроекономічні показники європейських економік останнім часом провалюються частіше, ніж будь-яка причина для задоволення. Крім того, готовність знизити процентні ставки або перезапустити програму придбання активів, безумовно, не сподобається інвесторам, що може призвести до зниження курсу валют чорний ринок.

USD

Одним з основних факторів коливань ціни на долар та курсу обміну валют Луцьк є невирішена торгівельна війна з Китаєм. Будь-які нові звіти здатні знизити або збільшити ціну зеленого. Тому, вибираючи поїздку за кордон, слід враховувати вибір валюти. Кожне рішення має свої переваги та недоліки, тому варто шукати інформацію про валюту певної країни та вибрати найкращий варіант для вас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...