• Головна
  • Доброчинність під час пандемії незважаючи ні на що
11:48, 7 серпня 2020 р.

Доброчинність під час пандемії незважаючи ні на що

Під час пандемії багато підприємців за власної ініціативи допомагали жителям Приірпіння засобами індивідуального захисту, продуктами, ліками, проводили дезінфекцію під’їздів і т.д. Долучилась до цього процесу і одна з мереж аптек. Під час активної фази коронавіруса в цій мережі всі бажаючі могли безкоштовно отримати антисептичний засіб для дезінфекції.

В першу чергу, цим скористались пенсіонери та малозабезпечені громадяни. Власник мережі Артем Гурін розповідає, що ідея виникла спонтанно відразу після запровадження карантину в березні. Ситуація була критичною, засобів захисту катастрофічно не вистачало, а ціни на ті ж маски в мережі інтернет взагалі були космічними. Найбільш незахищеними виявилися пенсіонери та люди літнього віку. Вони скористалися пропозицією та дуже дякували за допомогу. Артем Гурін відзначив, що вважає свій бізнес соціально-відповідальним і тому допомога малозабезпеченим та соціально незахищеним верствам населення є одним з пріоритетних напрямів його діяльності.

Як не дивно, але така допомога викликала негативну реакцію у деяких людей. Наприклад, в Ірпені є такий собі пан Мартиненко, який представляється «громадським активістом», юристом або представником громадської організації, яку сам же і заснував. Як бачимо, навіть під час пандемії знаходяться такі «підприємливі активісти», які замість того, щоб якось допомогти людям намагаються поливати брудом представників соціально-відповідального бізнесу, які намагаються допомагати людям.

Чому ж допомога людям могла викликати таку негативну реакцію? В свій час пан Мартиненко через третіх осіб натякав на «винагороду» в 20 тис. доларів батьку Артема Гуріна, який займається будівництвом таунхаусів. Він різними способами (скарги, судові позови, надумані кримінальні провадження) блокував цілком законне будівництво, а «винагорода» дозволила би уникнути «проблем». Батько Артема Гуріна відмовився співпрацювати з цим пройдисвітом.

Варто зазначити, що біографія пана Мартиненко є досить цікавою. Працюючи держслужбовцем, він міг бути причетним до різноманітних махінацій з державним зерном та розтрати держмайна, розкрадання державних коштів, отриманих у рамках програм у сфері агропромислового комплексу у 2016 році, схемі щодо розкрадання державних коштів, яка полягала у постачанні на адресу обласних та районних центрів експертизи рослин загальновідомих нормативних актів у 2011 році та розкраданні державних коштів в ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Цей, у минулому скромний держслужбовець, володіє акціями десятки аграрних підприємств, квартирою в Києві, фешенебельним будинком в Ірпені площею 250 кв. м, земельною ділянкою, автомобілями, має на банківських рахунках суми еквівалентні десяткам мільйонів гривень, а одному з синів легко подарував майже 1,5 млн грн. Схоже на те, що його «громадська діяльність» є тільки прикриттям іншого виду діяльності зі штучного створення проблем підприємцям для того, щоб у подальшому їх «обілетити».

Артем Гурін зазначив, що не дивлячись ні на що і в подальшому буде долучатися до допомоги соціально незахищеним верстам населення оскільки будь-який бізнес повинен бути соціально відповідальним!

Підписуйтесь на нас у ФейсбукІнстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #карантин #аптека #доброчинність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...