
Фото
09:00, 30 вересня 2020 р.
Надійне джерело
В Ірпені 17-річного підлітка вдарило струмом
Фото

В Ірпені підлітка вдарило струмом. Він отримав опіки 45% тіла, зараз він у реанімації.
Інцидент стався 28 вересня. 17-річний житель Чернігівщини приїхав в Ірпінь до друзів.

Під час прогулянки він заліз на перила залізничного мосту і його вдарило струмом.
Нагадаємо, що це не перший такий випадок на Київщині. Раніше ми повідомляли, що на залізничній станції "Біличі" підлітка вдарило струмом. Хлопець з однокласниками шукали пригод на даху вантажного вагона на вокзалі станції. Він хотів перестрибнути з одного вагона на інший і випадково зачепив дріт головою.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
14:36, 25 червня
136
10:54, 14 червня
42
18:22, Вчора
1
10:12, 18 червня
1
15:15, 22 червня