• Головна
  • Кулер вдома: чому варто придбати
Новини компаній
10:10, 15 жовтня 2020 р.

Кулер вдома: чому варто придбати

Новини компаній

Достатня кількість чистої питної води – це основа здоров’я людини. На жаль, звичайний водопровід не завжди дає змогу розраховувати на її якість. Тому досить часто споживачі надають перевагу бутельованій воді, яка пройшла попереднє очищення. В офісах для того, аби забезпечити співробітників постійним її запасом встановлюють кулери для питної води. Але настільки ж ефективно вони можуть використовуватись і вдома. Чому варто придбати кулер для води для дома? Завдяки своїй зручності і різноманітним опціям такі пристрої ідеально підійдуть для сім’ї з дітьми, літніх людей, а також для всіх, кому важлива якість води, що споживають рідні. В решті решт це важливо для кожного.

Кулер вдома: чому варто придбати, фото-1

Підлоговий для офісу, настільний – для дому

Виробники пропонують два найпоширеніші різновиди сучасних кулерів в залежності від способу установки – підлогові і настільні. Перший варіант зазвичай використовується в офісах і на підприємствах. Підлоговий кулер займає більше місця, але може мати додаткові функції, наприклад, вбудований холодильник чи шафку. Через свою громіздкість такі пристрої нечасто встановлюють у квартирах. Більш поширеними в приватному використанні є настільні кулери. Вони компактніші, можуть встановлюватись на стіл чи тумбу. Можливостей такого приладу досить для задоволення потреб невеликої сім’ї.

Функціональність або економічність

При виборі кулеру для домашнього використання важливим є і набір опцій, які пропонує виробник для конкретної моделі. Найдешевші пристрої мають механічне управлення за допомогою помпи. Це доступний і простий у використанні варіант з мінімальним набором опцій. Більш розширеними є можливості кулеру з електронним управлінням. Він може мати таймер підігріву, лоток для збору крапель, функцію підтримання певної температури, охолодження води, насичення її озоном, газування тощо. Вивчаючи функціонал приладу, варто зважити, чи дійсно потрібні ці можливості для домашніх потреб, адже це прямо впливає на його вартість.

Вибір способу подачі води

Сучасні моделі кулерів мають два варіанти подачі води – верхню і нижню. Найпоширенішим є саме перший, однак його використання на практиці не завжди зручне. Встановлення повного бутля води шийкою донизу потребує певних фізичних зусиль, тому жінкам робити це постійно буде важко. Моделі з нижньою подачею більш зручні і виглядають естетичніше, оскільки бутель повністю прихований за дверцятами.

Вивчаючи характеристики кулера, варто звернути увагу і на параметри енергоефективності. Дорожчі моделі використовують електроенергію більш економічно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...