
Фото
09:00, 26 жовтня 2020 р.
Надійне джерело
В Бучі оштрафували чоловіка, який виніс бюлетень з виборчої дільниці
Фото

В Бучі чоловік порушив правила і виніс бюлетень за межі виборчої дільниці.
Про це повідомили у Ірпінському відділку поліції.
Біля виборчої дільницці правоохоронці помітили, що у Бучі 63-річний місцевий житель виніс бюлетені з дільниці. Тепер на нього чекає штраф від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

На порушника склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 212-23 (пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня або винесення його за межі приміщення для голосування) КУпАП.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Підкуп виборців та побиття кандидата - хроніки виборів в Ірпені (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:15, 22 червня
09:19, 17 червня
10:22, 16 червня
91
10:12, 18 червня
1
22:30, 23 червня