
Фото
10:52, 27 жовтня 2020 р.
Надійне джерело
У Гостомелі спіймали жінку, яка фотографувала свій бюлетень
Фото
Поліцейські на одній з виборчих дільниць зловили "на гарячому" жінку, які фотографувала бюлетень в кабінці для голосування.
До поліції на спецлінію “102” надійшло повідомлення про те, що на виборчій дільниці в Гостомелі жінка фотографувала бюлетені.

За даним фактом правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення відносно жінки відповідно до ст.212-22 КУпАП (Публічне розголошення виборцем результатів волевиявлення в приміщенні для голосування).
Протокол буде направлено до суду для прийняття рішення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:10, 22 червня
18:22, Вчора
15:06, 22 червня
1
10:22, 16 червня
142