
Анонс
09:30, 2 лютого 2021 р.
Надійне джерело
В Ірпені оголошено набір на тренінг з кризового менеджменту
Анонс

В Ірпені оголошується набір на тренінг з кризового менеджменту, який відбудеться 18-19 лютого та 4-5 березня. Про це повідомили оранізатори Центру психічного здоров’я та психосоціального супроводу Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Навчання відбудеться терміном у 2 дні, де будуть розглянуті різні кризові ситуації та механізми реагування на них. Під час дводенного інтенсиву буде акцентовано увагу на командній взаємодії та темі лідерства у кризових ситуаціях.

Тренінг в Ірпені організовано в межах проекту «Сприяння посиленню життєстійкості громад в Україні», який реалізовується Регіональним центром профілактики насильства, травми і суїцидів та Університетською клінікою Акерсхус (Норвегія) спільно з Центром психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА, Громадською організацією «Асоціація фахівців з розв’язання конфліктів та соціальної і психологічної підтримки “Слова допомагають”» (м. Київ), у співпраці з Ірпінською міською радою.
Участь абсолютно БЕЗКОШТОВНА.
Як стати учансиком тренінгу? Просто зареєструйся за посиланням вже зараз.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Що подивитися в кінотеатрі "Перун" цього тижня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:10
11 березня
16:54
9 березня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
ТОП новини
Оголошення
13:17, 1 березня
3
12:35, 3 березня
10:07, 2 березня
13:54, 11 березня
1