• Головна
  • Смарт-трекер допоможе вам зі швидким пошуком втрачених речей
Новини компаній
15:00, 2 березня 2021 р.

Смарт-трекер допоможе вам зі швидким пошуком втрачених речей

Новини компаній

Мабуть, кожному знайома неприємна ситуація з пошуком втрачених речей. При цьому це може бути як сумочка, загублена в кафе поблизу, так і якісь цінні документи у власній квартирі. Доволі часто можна побачили людину, яка безрезультатно шукає якусь річ та дуже засмучується через втрату дорогоцінного часу. Але навіть якщо вона швидко впорається з задачею, все одно настрій буде зіпсовано. В будь-якому випадку подібна втрата, в тому числі і важливого часу, може бути досить серйозною. Уникнути подібних негараздів допоможе маячок Galaxy SmartTag, за допомогою якого можна буде легко знайти втрачене.

Особливості роботи приладу

Смарт-трекер допоможе вам зі швидким пошуком втрачених речей, фото-1

Такий пристрій являє собою невеликий бездротовий смарт-трекер, який можна прикріпити до будь-яких особистих речей. Модель SmartTag працює через Bluetooth, радіус її дії складає до 120 метрів, однак фактичний результат буде залежати від умов середовища. Щоб знайти за допомогою маячка відмічені речі, потрібно лише запустити додаток і поглянути на карті, де саме вони знаходяться. Трекер також буде корисним навіть, якщо вони знаходяться за межами діапазону пошуку. Так, отримавши інформацію про розташування останньої мітки, можна відстежити речі.

Завдяки невеликим розмірам і зручному кріпленню маячок має широкі можливості використання. Наприклад, його можна прикріпити на нашийники домашніх тварин для їх швидкого пошуку. Окрім того, такий смарт-трекер можна використовувати навіть вдома.

Важливі параметри

Пошукові маячки сьогодні представлені в різноманітних моделях, які відрізняються сферою використання, а значить – і параметрами. Тому перед покупкою перш за все варто визначитись, для чого саме потрібен такий пристрій. Важливими критеріями вибору для смарт-трекера є:

  • габарити пристрою;
  • енергоефективність в різних умовах навколишнього середовища;
  • можливість підключення до мобільних додатків;
  • стійкість до впливу навколишніх умов;
  • точність визначення місцеперебування;
  • можливості налаштування.

Вважається, що найкраще обирати менші за розмірами маячки, адже вони будуть менш помітними. При цьому прилад має ефективно працювати як при високих, так і при низьких температурах навколишнього середовища. Важливим є такий параметр, як герметичність корпусу, адже так він не буде пропускати всередину пил, вологу і бруд, що забезпечить його роботу навіть у важких умовах. Що стосується точності місцеперебування, то в міських умовах похибка має бути не більшою ніж 2-3 метри. Також варто звернути увагу на гучність сигналу маячка, адже чим вона буде вищою, тим простішим буде пошук втраченої речі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...