• Головна
  • Розробка сайтів на конструкторі Creatium
Новини компаній
15:13, 12 квітня 2021 р.

Розробка сайтів на конструкторі Creatium

Новини компаній

У сучасному світі виникає потреба у наявності власного сайту. Це пов’язано з просуванням бізнесу, рекламою і можливістю пошуку нових клієнтів. Соціальні мережі впливають на імідж, а пошукові системи сприяють продажам. Тому кожний підприємець повинен мати хоча б односторінковий сайт. Для його створення можна звернутися за допомогою до спеціалістів, або використати додатковий варіант – застосування конструкторів сайту. Їх кількість на сьогодні досить велика і кожний із них використовується для реалізації конкретних цілей. Серед усіх конструкторів є ті, які використовуються розробниками, але існує та категорія, яка може застосовуватися широкими масами користувачів.

Основні переваги конструктора сайтів Creatium

Розробка сайтів на конструкторі Creatium, фото-1

Серед усіх конструкторів сайту особливе місце займає Creatium, який може використовуватися звичайними користувачами, які не мають спеціальних знань та навичок. Серед основних переваг, які вказують на те, чому варто спробувати Creatium, виділяють наступні:

  • надійність – розвиток конструктора почався ще у 2009 році. За цей проміжок часу він удосконалювався і його направленість зі створення лендінгів перейшла на розробку загальних сайтів. На сучасному ринку він використовується більше 10-ти років і за цей проміжок часу було створено велику кількість сайтів;

  • стабільність – сервери конструкторів знаходяться на території Європи і кожної секунди здійснюють обробку більш ніж 600 запитів. Це вказує на те, що на конкретний сайт буквально за 10 секунд буде здійснено вхід приблизно 6000 користувачів;

  • підтримка – використовуючи послуги служби підтримки є можливість у швидкому процесі налаштування скриптів та інтеграції з іншими сервісами.

На сайті є можливість ознайомитися з готовими прикладами робіт, які дають можливість користувачам отримувати додатковий дохід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...