• Головна
  • ЖК «МюнХаузен 2» – тиша у подарунок
19:45, 12 квітня 2021 р.

ЖК «МюнХаузен 2» – тиша у подарунок

Тихий затишний будинок – мрія кожної людини. І нам здається, що все можна врахувати на етапі вибору житла. Ми обираємо віддалене від траси місце, віддаючи перевагу будинкам біля парку або лісу. І гадаємо, що цього досить.

Менше ніж 5% покупців житла цікавляться у забудовника наявністю шумоізоляції в будинку. А без неї, навіть, у лісі не буде тиші. Бо життя у такому будинку виглядає приблизно так:

ЖК «МюнХаузен 2» – тиша у подарунок, фото-1

Отже, ви вселилися в новий будинок і почалося… Спочатку складається враження, що квартиру поверхом вище продали стаду слонів, а потім виникає підозра, що перфоратори взагалі роздали всім безкоштовно. Ви опинилися у звуковій пастці. З чим саме вам доведеться зіткнутися та чого таке відбувається? Розбираємося.

З якими видами шумів доведеться зіткнутися в новобудові

Для початку потрібно визначитися які види шумів псують нам життя в новобудові. Перший – це повітряний. До нього відносяться крики сусідів, гавкання собаки, спів, гра на музичних інструментах та гучні голоси. Повітряний шум виникає тоді, коли звукові коливання передаються через повітря (вентканали, відкриті вікна і т.д.). Частково він розсіюється в повітрі затухаючи.

Другий вид шуму більш безжальний – це ударний. До нього відносяться стрибки дітей по підлозі, стук підборів, падіння предметів та, звісно ж, наш улюблений перфоратор. Зоряна година ударного шуму – час, коли всі одночасно починають роботи ремонти в новобудові.

ЖК «МюнХаузен 2» – тиша у подарунок, фото-2

Шум – дискомфорт чи загроза здоров’ю людини?

Спойлер – й те, й інше. Звісно, шум викликає дискомфорт. Життя серед постійного шуму викликає стрес. Наш організм реагує на нього викидом одних гормонів – кортизолу та адреналіну, і зменшенням рівня інших, наприклад, тестостерону. Окрім цього людина починає постійно страждати від підвищеного тиску, порушення сну в ночі та сонливістю в день, постійного головного болю та зниження слуху. Чому так стається? Тому, що рівень шуму перевищує безпечну межу. В таблиці нижче показано, при якому рівні шуму відбувається погіршення стану людини.

j1jTxXoc-KjGh26h1ni_C8838WBR3k7mQ5RTy77tN0rtBBIFutAV962RL420O4FYE1dwx77s-hWtF8brX9jZe8aK-6cSVGQuyoXDntwkz4pGbaawR5L0ADExcUlpP7UeIhZYT3OK

Особливо неприємне для здоров’я людини є поєднання шуму з вібрацією. В нашому випадку ударного шуму, який передається на міжповерхові перекриття. На перших стадіях негативного впливу шуму людина починає скаржитися на неприємні відчуття в області серця. Іноді є зміна ритму – від прискорення (аритмії) до уповільнення (брадикардії).

Починаються проблеми з тиском та настроєм. Це те, що лежить на поверхні та одразу помітно. А от незворотні проблеми зниження слуху майже спочатку взагалі непомітні. Все відбувається дуже поступово. Негативний вплив від шуму має кумулятивний (накопичувальний характер.

Проблема шуму в новобудовах

Монолітні будинки мають досить багато переваг – це і надійність, і відносно швидке будівництво, відсутність несучих стін (вільне планування), тривалий термін експлуатації, мінімальна усадка та інше. Але є і суттєві недоліки. Саме до них належить майже безперешкодна передача звуку по горизонталі, вертикалі та діагоналі. Особливо це стосується ударних шумів. Тобто, якщо не будуть вжити певні заходи, жити доведеться в пеклі шуму.

ЖК «МюнХаузен 2» – тиша у подарунок, фото-3

Більшість забудовників не переймаються проблемою шумоізоляції. Тому люди і сприймають це як належне. А даремно. У такому випадку людина має особисто дбати про усунення проблеми з шумоізоляцією. А діяти вона може лише в межах своєї квартири. Звісно, частково це допомагає. Але лише частково.

Виникає питання, а чи можна позбутися ударного шуму в усьому багатоквартирному будинку. Є приклади вдалого розв'язання проблеми шумоізоляції на рівні будівництва? Як не дивно, є.

ЖК «МюнХаузен 2» – шумоізоляція на рівні всього будинку

ЖК «МюнХаузен 2» – чудовий приклад того, як забудовник дбає про спокій та затишок майбутніх мешканців. Цей житловий комплекс відрізняється від всіх інших не лише функціональністю планувань квартир сімейного типу, енергоефективністю, але й акустичним комфортом. Для отримання «тихого» житла, майбутнім власникам потрібно лише зробити звичайний ремонт за своїм смаком. Про все інше подбав забудовник.

Було розроблено ряд комплексних рішень, завдяки яким майбутні мешканці будуть насолоджуватися акустичним комфортом у квартирі. Це і використання чотиришарових стін, і додаткова шумоізоляція перекриттів. Керамічна цегла, мінеральна вата (150 мм), повітряний прошарок та облицювальна цегла фасаду – не лише енергоефективні, но і надійно захищають від повітряного шуму.

А щоб захистити мешканців від ударного шуму, який майже безперешкодно ретранслюється по будівлі знизу вгору, згори вниз та діагонально, було вирішено зробити шумоізоляцію міжповерхових перекриттів. Фахівці компанії Acoustic Group розробили індивідуальний план шумоізоляції будинку, спираючись на досвід студій звукозапису та технічних підприємств з великим рівнем ударного шуму.

Для цього будуть використані акустичні плити Acufloor товщиною 20 мм. Міжповерхові перекриття будуть ізольовані за рахунок так званої «плаваючої підлоги», в основі якої лежала плита з базальтового волокна. Саме вона добре поглинає ударні навантаження та гасить їх. Індекс зниження шуму складає близько 40 дБ. А ще це додаткова теплоізоляція перекриттів.

Висновок

ЖК «МюнХаузен 2» – розумний вибір, зробивши який ви отримаєте:

  • енергоефективний будинок;
  • смарт-планування квартир;
  • ефективну шумоізоляцію;
  • «тихі» відносини з сусідами;
  • доступну іпотеку від 7% річних строком до 20 років з сумою кредиту до 2 млн грн та першим внеском від 15%.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #ЖК Мюнхаузен2 #шумоізоляція #нерухомість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...