Новини компаній
12:40, 27 квітня 2021 р.
Tesla знову демонструє привабливі цифри. Чи можуть українці інвестувати в акції виробника електрокарів?
Новини компаній
У американського виробника електрокарів Tesla новий рекорд. За перший фінансовий квартал 2021 року компанія поставила своїм клієнтам майже 185 тисяч автівок, здебільшого Model Y та Model 3. Наростила Tesla й виробництво (за перший квартал 2021 року — 180 338 одиниць). Це майже на 75% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Аналітики очікують, що виробник пришвидшить темпи.
На фоні цієї новини котирування TSLA пішли вгору — так, лише за один торговельний день 5 квітня на NASDAQ (американська біржа) акції емітента подорожчали приблизно на 7%, досягнувши позначки в $714 за одиницю.
Інвестувати в акції Tesla з України можна лише за посередництвом брокера. Як це відбувається й на що треба звернути увагу спочатку? Читайте в матеріалі.
Чому потрібен брокер?
Виконувати будь-які операції на біржі може лише тримач спеціальної ліцензії, тобто брокер. Він є акредитованим посередником між емітентом (компанією, що продає акції) та покупцем, фізичною або юридичною особою.
Обов’язковою умовою при виборі брокера має бути наявність у нього ліцензії, що дозволяє працювати на фондовому ринку. В Україні це питання регулює НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку).
Необхідно заздалегідь з’ясувати вартість брокерського обслуговування — розмір комісії за проведення угоди тощо. Це важливо, аби помірковано розробити власну стратегію інвестування та розрахувати вкладення й можливі прибутки.
Чого очікувати від брокера?
Важливо: придбати акції світових компаній, таких як Tesla чи Facebook, на біржах США або Європи можна лише за посередництвом закордонного брокера або брокерської компанії. Шукати її та взаємодіяти з такою установою може бути складно для пересічного інвестора-початківця з України. Втім, вибираючи компанію, що має представництво в Україні, можна спростити процес.
«Фрідом Фінанс Україна» — частина міжнародного холдингу Freedom Holding Corp. (його акції, до речі, теж торгуються на NASDAQ). Офіси компанії є у 12 містах країни. Кожен клієнт отримує безперервну консультаційну підтримку від персонального експерта з інвестицій, який допомагає приймати зважені й ефективні рішення. Через європейське представництво купувати акції можна на найвідоміших біржах світу.
З чого починається процес інвестування? Звісно ж, з консультації. Отримати її можна як особисто в одному з офісів, так і телефоном або онлайн, що особливо актуально в період карантину. Далі клієнт:
- отримує персонального менеджера, який супроводжуватиме його на кожному етапі співробітництва;
- укладає договір на надання послуг;
- відкриває брокерський рахунок, на який переводяться кошти для виконання угод на біржі;
- вибирає привабливі активи та починає здійснювати операції.
Торгувати на біржі клієнти Freedom Finance можуть, буквально не випускаючи з рук смартфон — за допомогою платформи Tradernet. У разі потреби можна отримати також послуги депозитарію (зберігання й облік активів).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:01
Вчора
16:27
29 листопада
13:31
29 листопада
ТОП новини
Оголошення
11:26, 2 грудня
3
21:32, 21 листопада
13:30, 1 грудня
2
live comments feed...