• Головна
  • Tesla знову демонструє привабливі цифри. Чи можуть українці інвестувати в акції виробника електрокарів?
Новини компаній
12:40, 27 квітня 2021 р.

Tesla знову демонструє привабливі цифри. Чи можуть українці інвестувати в акції виробника електрокарів?

Новини компаній

У американського виробника електрокарів Tesla новий рекорд. За перший фінансовий квартал 2021 року компанія поставила своїм клієнтам майже 185 тисяч автівок, здебільшого Model Y та Model 3. Наростила Tesla й виробництво (за перший квартал 2021 року — 180 338 одиниць). Це майже на 75% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Аналітики очікують, що виробник пришвидшить темпи.

Tesla знову демонструє привабливі цифри. Чи можуть українці інвестувати в акції виробника електрокарів?, фото-1

На фоні цієї новини котирування TSLA пішли вгору — так, лише за один торговельний день 5 квітня на NASDAQ (американська біржа) акції емітента подорожчали приблизно на 7%, досягнувши позначки в $714 за одиницю.

Інвестувати в акції Tesla з України можна лише за посередництвом брокера. Як це відбувається й на що треба звернути увагу спочатку? Читайте в матеріалі.

Чому потрібен брокер?

Tesla знову демонструє привабливі цифри. Чи можуть українці інвестувати в акції виробника електрокарів?, фото-2

Виконувати будь-які операції на біржі може лише тримач спеціальної ліцензії, тобто брокер. Він є акредитованим посередником між емітентом (компанією, що продає акції) та покупцем, фізичною або юридичною особою.

Обов’язковою умовою при виборі брокера має бути наявність у нього ліцензії, що дозволяє працювати на фондовому ринку. В Україні це питання регулює НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку).

Необхідно заздалегідь з’ясувати вартість брокерського обслуговування — розмір комісії за проведення угоди тощо. Це важливо, аби помірковано розробити власну стратегію інвестування та розрахувати вкладення й можливі прибутки.

Чого очікувати від брокера?

Важливо: придбати акції світових компаній, таких як Tesla чи Facebook, на біржах США або Європи можна лише за посередництвом закордонного брокера або брокерської компанії. Шукати її та взаємодіяти з такою установою може бути складно для пересічного інвестора-початківця з України. Втім, вибираючи компанію, що має представництво в Україні, можна спростити процес.

«Фрідом Фінанс Україна» — частина міжнародного холдингу Freedom Holding Corp. (його акції, до речі, теж торгуються на NASDAQ). Офіси компанії є у 12 містах країни. Кожен клієнт отримує безперервну консультаційну підтримку від персонального експерта з інвестицій, який допомагає приймати зважені й ефективні рішення. Через європейське представництво купувати акції можна на найвідоміших біржах світу.

З чого починається процес інвестування? Звісно ж, з консультації. Отримати її можна як особисто в одному з офісів, так і телефоном або онлайн, що особливо актуально в період карантину. Далі клієнт:

  • отримує персонального менеджера, який супроводжуватиме його на кожному етапі співробітництва;
  • укладає договір на надання послуг;
  • відкриває брокерський рахунок, на який переводяться кошти для виконання угод на біржі;
  • вибирає привабливі активи та починає здійснювати операції.

Торгувати на біржі клієнти Freedom Finance можуть, буквально не випускаючи з рук смартфон — за допомогою платформи Tradernet. У разі потреби можна отримати також послуги депозитарію (зберігання й облік активів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...