Хто може допомогти вилізти з боргів?

Інколи у нашому житті трапляються ситуації, коли гроші необхідні вкрай терміново. Звісно, перше, що спадає на думку – оформити кредит. Але проблема у тому, що у подібних умовах багато людей обирають кредитора не надто прискіпливо, тому у результаті опиняються у ситуаціях – коли погасити борг дуже складно через велику відсоткову ставку, яка зростає у геометричній прогресії.

Як бути у такій ситуації та як вилізти з боргів, сьогодні розкажемо у матеріалі.

Звідки з’являються прострочені кредити та заборгованість?

Як правило, такі ситуації найчастіше трапляються коли мова йде про мікропозики. Їх доступність для усіх громадян, швидкість оформлення зробила їх надто популярними серед громадян. Крім того, багатьох підкуповує нібито нульовий відсоток по кредиту або ж ставка не вище 0,01% для нових клієнтів. Насправді ж, відсоток зовсім не нульовий, а сягає від 3 до 6% у день, а отже коли настає момент віддавати кошти, людина просто у безвихідній ситуації.

Опинившись у ситуації, коли потрібно повертати суму боргу та великі відсотки, а платити немає чим, багато людей звертаються за новим кредитом у тій же або іншій мікрофінансовій організації. Як наслідок, замість вирішення фінансових проблем, отримуємо ще більшу заборгованність, прострочені відкриті позики та нарахування великих відсотків по кредиту.

Трапляється і так, коли позичальник оформлює кредит у банку або іншій фінансовій установі, але через ряд життєвих обставин не має коштів аби погашати заборгованість. У будь-якому з таких випадків, реальним способом вирішення проблеми стане перекредитація, яка допоможе знизити фінансове навантаження на боржника та надасть можливість вибратися з боргів.

Способи погасити борг

Покінчити з боргами можливо, головне правильно підійти до цього питання. Насправді, варіантів вирішення проблеми є декілька, тож розглянемо основні.

Спосіб 1. Отримати кредит у банку.

Якщо у Вас уже є відкриті прострочені кредити, банк ймовірніше за все відмовить Вам у новій позиці. Банківські установи дуже прискіпливі у виборі позичальників та надають перевагу лише тим, хто має білу кредитну історію, офіційне джерело доходу, офіційне працевлаштування та відповідає певним віковим рамкам.

Що ж стосується послуги рефінансування прострочених позик – тут теж банк навряд чи допоможе Вам. Справа таки знову у довірі та благонадійності позичальника, які через величезну кількість боргів та вже зіпсовану кредитну історію, прирівнюються до нуля. Крім того, банк, як правило, займається перекредитацією тільки своїх же кредитів.

Спосіб 2. Взяти кошти у рідних під невеликий відсоток.

Цей варіант має чимало недоліків. Інколи, сума боргу настільки велика, що близькі просто не мають можливості Вам допомогти. Крім того, якщо Ви і звернетесь за допомогою до рідних, швидше за все кошти, отримані у борг, доведеться віддавати дуже швидко, а отже – це не вирішення проблеми. У випадку якщо ж Ви затягнете з поверненням грошей, Ви просто зіпсуєте стосунки та втратите друзів і близьких людей.

Спосіб 3. Звернутися за рефінансуванням під заставу нерухомості до кредитних компаній.

Це правильний та виправданий варіант, який насправді допоможе Вам вибратися із боргової ями та уникнути накопичення величезної заборгованості по відсоткам за кредит. Суть такої процедури полягає у отриманні нового кредиту з цілю погасити старий, що дозволяє об’єднати всі існуючі прострочені позики у один єдиний більш вигідний кредит під заставу нерухомості.

Рефінансування позик під заставу нерухомості дозволить Вам уникнути зайвих організаційних моментів, зокрема внесення платежів у різні установи та в різні дати. А також істотно знизить Ваше фінансове навантаження, адже замість трьох чи чотирьох платежів у місяць, Ви будете зобов’язані вносити єдиний платіж у зручний Вам час та на більш комфортних умовах.

Звідки чекати допомоги?

Якщо Ви шукаєте реальної допомоги у вирішенні фінансових труднощів – звертайтесь у компанію Кредит112, і Вам завжди допоможуть вийти із будь-якої ситуації.

Компанія Кредит112 пропонує кредитування під заставу нерухомості всього від 1,5% на місяць, а головне без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією. Абсолютно усі кредитні програми не мають прив’язки до валюти, прихованих комісій та платежів, а кошти можна отримати уже у день звернення у будь-якій валюті.

Звертайтесь, за послугою рефінансування мікрозаймів та вирішуйте свої проблеми якісно і швидко разом з компанією Кредит112.

Хто може допомогти вилізти з боргів?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(12 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
3 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі