• Головна
  • Правила використання кондиціонера в літній період
Новини компаній
17:00, 17 травня 2021 р.

Правила використання кондиціонера в літній період

Новини компаній

Автомобілі використовуються цілий рік. Сучасні моделі мають все необхідне для комфортного перебування всередині: взимку комфортний мікроклімат забезпечує грубка, а влітку - кондиціонер.

У літній день, коли складно дихати від спеки і духоти, автокондиціонер стає справжнім порятунком. Однак, щоб він працював добре, довго і в повну силу, важливо дотримуватися кількох правил. Саме по собі використання кондиціонера максимально просте, але важливо пам'ятати про такі речі, як заправка, обслуговування і т.д.

Правила використання кондиціонера в літній період, фото-1

Як правильно використовувати автокондиціонер?

На жаль, вкрай мала кількість власників автомобілів замислюється про те, як він влаштований і як використовувати його з мінімальним збитком для системи. Чим дбайливіше і правильніше ви будете включати кондиціонер, тим довше він пропрацює і тим нижче буде ймовірність поломки в самий невідповідний момент.

Отже, почнемо з того, що після того, як людина сіла в автомобіль, категорично не рекомендується відразу включати автокондиціонер на всю потужність, направляючи потік холодного повітря на себе. Такий різкий перепад температури травматичний не тільки для самої людини, а й буде розхитувати систему. Автомобілю, як і людині, потрібно якийсь час на те, щоб звикнути до зміни температури. Правильно буде включати кондиціонер спочатку на мінімальний режим, а потім вже при бажанні збільшити його.

Щоб зробити поїздку більш комфортною, і дати кондиціонеру можливість нормально плавно почати роботу, перед поїздкою (зрозуміло, якщо у вас є час) слід відкрити двері автомобіля, відчиніть двері та вікна і дати салону трохи провітритися. Усередині стане значно свіжіше. Після того, як ви рушили, дайте авто 5 хвилин з відкритими вікнами, можливо ви зрозумієте, що немає потреби включати кондиціонер, тим більше на повну потужність.

Якщо вам дороге ваше здоров'я, запам'ятайте раз і назавжди - не сідайте відразу в автомобіль, який довго стояв на сонці! Так можна отримати тепловий удар, а це значить, що буде паморочиться і боліти голова, з'явиться нудота і т.п. З такими симптомами керувати автомобілем не можна. Обов'язково провітріть салон, включіть кондиціонер на малу потужність і тільки після цього відправляйтеся в шлях.

Дуже важливо! Якщо почали відчувати затхлий запах, або помітили, що кондиціонер працює слабкіше ніж зазвичай, є сторонні шуми, не тягніть і привозите авто на СТО.

Діагностикакондиціонера не займе багато часу, але дозволить визначити наявність проблеми і вчасно її усунути.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автокондиціонер #заправка автокондиціонера #Діагностика кондиціонера #СТО #Автосервіс
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...