
Спорт
09:00, 11 червня 2021 р.
Надійне джерело
Дівоча команда з Ірпеня увійшла у фінал чемпіонату України з регбі
Спорт
Команда ДЮСШ (Ірпінь) – «Гарт» виборола друге місце в першому турі чемпіонату України з регбі серед дівчат (U-14) та потрапила у фінал.
Про це інформує пресслужба Федерації регбі України.
Змагання з регбі проходили у Львові на стадіоні «Юність». Дівоча команда з Ірпеня розгромили «Прикарпатських вовчиць» з рахунком 40-0», але поступилася збірній Донецької області.
«Вітаємо наших дівчат-регбісток та їхнього тренера Сергія Равлюка», – йдеться у дописі на сторінці Ірпінської ДЮСШ у фейсбуці.

Команда з Ірпеня увійшла у фінал чемпіонату України з регбі
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені відкрили клініку «Добробут»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
ТОП новини
Оголошення
22:30, 23 червня
10:12, 18 червня
1
10:30, 25 червня
15:10, 22 червня
3