• Головна
  • Однокамерні vs двокамерні склопакети: який варіант збереже кошти та тепло в домі
Новини компаній
15:30, 17 червня 2021 р.

Однокамерні vs двокамерні склопакети: який варіант збереже кошти та тепло в домі

Новини компаній

Щоб забезпечити комфорт та затишок у домі, треба потурбуватись про систему вікон. Вони є перешкодою для холоду, пилу, шуму, вологи. Питання про вибір надійних конструкцій стає першим, коли сім’я переїжджає у нову оселю. Турбуючись про енергоефективність свого будинку, сучасні споживачі надають перевагу пластиковим вікнам зі склопакетами. При цьому найбільш поширеними на ринку є два їх різновиди: однокамерні та двокамерні. Всупереч в цілому однаковій технології виробництва, вони мають певні відмінності, які й впливають на сферу їх використання.

 Однокамерні vs двокамерні склопакети: який варіант збереже кошти та тепло в домі, фото-1

Відмінності конструкції

Склопакет у вікні такого типу складається зі скляних листів, з’єднаних спеціальними рамками. Простір між ними зазвичай заповнюється сухим повітрям, теплопровідність якого у 27 разів нижча, ніж у скла. Завдяки цьому забезпечуються відмінні характеристики енергоефективності такої конструкції. При цьому в однокамерних склопакетах встановлюється два скляних листа, у двокамерних – три. Це суттєво впливає на їхні кінцеві теплозберігальні властивості.

Сфера використання

Однокамерні склопакети значно поступаються по енергоефективності двокамерним. Тому найчастіше їх встановлюють на балконах, лоджіях або в приміщеннях, які не використовуються як житлові. Такі конструкції варто встановити, якщо потрібно захистити кімнату від снігу, вітру, дощу та інших впливів, але не йде мова про створення комфортних для проживання умов.

У свою чергу двокамерні металопластикові вікна в Ірпені варто обрати на сайті Windowsgroup.com.ua - https://windowsgroup.com.ua/plastikovye-okna-v-irpene/, якщо потрібно змонтувати їх у житлових приміщеннях. Саме цей варіант сьогодні має найбільший попит. Такі вікна набагато краще зберігають тепло в кімнаті та запобігають проникненню до неї холодного повітря. Окрім того, вони мають кращі звуко- та шумоізоляційні властивості.

Способи підвищення енергоефективності

Щоб металопластикові вікна зберігали тепло ще з більшою ефективністю, виробники сьогодні пропонують чимало додаткових технічних новинок:

  • заповнення камер аргоном для підвищення теплоізоляції приміщень;
  • енергозберігальне скло з напиленням, що попереджує втрату тепла;
  • мультифункціональне скло з енергоощадними та сонцезахисними властивостями тощо.

Завдяки цьому споживач має змогу обрати такий вид склопакету, який найкраще відповідає його потребам та особливостям клімату його проживання. Окрім того, потрібно враховувати, що вартість двокамерного варіанту зазвичай дорожче, однак і переваг від його використання більше, адже він дає змогу не тільки зберігати тепло, але й економити на опаленні будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...