Новини компаній
08:22, 1 липня 2021 р.

Адвокат з кримінальних справ

Новини компаній

Будь-яка людина може втрапити в неприємну ситуацію, і як наслідок, стати учасником кримінальної справи, або, найгірше, йому будуть оголошено звинувачення. Що робити, якщо таке трапилося? Перша за все не панікувати та, якомога скоріше, звертатися до адвоката у Вінниці. Адже тільки в цьому випадку можна забезпечити себе кваліфікованим захистом.

В яких випадках потрібен адвокат?

Перш за все, фахівець з кримінальних справ потрібен особам, які отримали статус потерпілого в судовій справі. Адже вони можуть піддаватися психологічному чи моральному тиску. У більшості випадків, люди не знають власних прав та обов’язків, юридично неграмотні. В таких випадках адвокати приймають усі необхідні заходи, аби забезпечити безпеку та мінімізувати ризики життю та здоров’ю свідка. Отримати усю потрібну інформацію можна по телефонам: (096) 109-76-08 та (050) 105-33-11.

По-друге, адвокат по кримінальним справам потрібен обвинуваченому, який не зробив ніякого злочину або вчинив його з метою самозахисту, або інших поважних причин. За допомогою адвоката будуть висвітлені аспекти дій обвинуваченого, з’ясоване алібі, а також перевірені докази та аргументи. У більшості випадків, особи звинувачені в злочинах, не становлять загрози для суспільства. При наданні кваліфікованої допомоги можна пом’якшити покарання або навіть змінити вирок.

У переліку послуг адвокату по кримінальним справам:

 • професійні консультації фахівця;
 • організація побачення з підозрюваним;
 • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи;
 • участь при проведенні допиту;
 • участь у проведення слідчих дій;
 • оскарження постанови поліції;
 • збір та надання доказів у кримінальній справі;
 • участь у судовому засіданні та судових дебатів;
 • складання та подання апеляційної скарги та участь в апеляційному розгляді.

В якості захисника по кримінальній справі юрист у Вінниці, який має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. При чому підозрюваний чи обвинувачений може пати декілька захисників.

Чи можна захиститися самостійно

Проте попри те, що переваги допомоги адвокатів неоцінені, деякі люди вважають що звертатися за кваліфікованою допомогою необов’язково. Наприклад, згідно з законодавством, держава має забезпечувати процес державним захисником. Проте переваги приватних адвокатів безперечні:

 • забезпечення грамотного вивчення матеріалів справи, деталей та нюансів. В тому числі й тих, котрі були втрачені під час слідства;
 • розробка юридичної стратегії ведення захисту, всебічна допомога підзахисному та отримання судових рішень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...