• Головна
  • Найбільш популярні та прибуткові професії
Новини компаній
15:30, 2 липня 2021 р.

Найбільш популярні та прибуткові професії

Новини компаній

З розвитком технологій деякі професії вмирають, але з’являються нові. Студенти стикаються з важким вибором. Що робити після закінчення навчального закладу? Які спеціальності вивчати? І нарешті — які професії майбутнього?

Коли мова йде про професії майбутнього, часто експерти зосереджуються виключно на розвитку технологій і дилемі — які професії будуть замінені роботами. Тим часом зі збільшенням тривалості життя зростатиме і стаж роботи — і з ним необхідність адаптуватися до нових очікувань на ринку. Тому IT школа стає актуальною, як ніколи.

Дивлячись на найближчі роки, можна оцінити, які професії будуть найбільш прибутковими. Найбільш високооплачувані галузі сьогодні — ті, що пов’язані з інформацією та комунікаціями. Хороші зарплати чекали також на працівників, зайнятих у фінансах і страхуванні.

Найбільш популярні та прибуткові професії, фото-1

Спеціаліст із безпеки ІТ

Спеціаліст потрібен для належного захисту систем від можливих кібератак і від витоку даних. Турбота про безпеку проєктів — дуже відповідальна робота. Це вимагає знання мов програмування, технологій, принципів кібербезпеки та багатьох спеціалізованих інформаційних інструментів. Спеціаліст з ІТ-безпеки — прибуткова професія майбутнього. У кожній ІТ-компанії має бути виділений фахівець, який відповідає тільки за безпеку в мережі. В епоху такого великого технологічного розвитку й розростання систем, створення належної безпеки є основою.

Web developer

Веброзробник займається розробленням вебсайтів. Його завдання — написати правильний код, який дає сайту можливість правильно працювати (back end). Отже, веброзробник створює код сторінки мовою програмування, що використовується в компанії (наприклад, Java, Python, PHP). За оформлення сайту відповідає вебдизайнер, за зміст — копірайтер. Так, готовий вебсайт у базовій версії вимагає тісної співпраці цих трьох співробітників. Оскільки нині без вебсайту важко ефективно рекламувати, веброзробники є одними з найбільш потрібних співробітників в ІТ-індустрії.

ІТ-бізнес-аналітик

Аналітик є сполучною ланкою між клієнтом і командою розробників, UX, графічних дизайнерів, тому він має володіти знаннями як в обслуговуванні та задоволенні вимог замовника, так і технічними знаннями. Водночас у його компетенцію входить оцінювання реальності виконання замовником проєкту на технічному рівні. У такий спосіб, аналітик вивчає вимоги, аналізує їх і розробляє відповідні специфікації для розробників, потім розробляє необхідне кінцеве рішення, контролює весь процес реалізації проєкту й тестує програмне забезпечення для вимог замовника.

Найбільш популярні та прибуткові професії, фото-2

Розробник програмного забезпечення

Більш широко відомий як програміст або інженер-програміст. Це посади, близькі одне до одного. Зазвичай їм довіряють одні й ті ж обов’язки, відрізняється тільки назва посади. У нашій країні досі не вистачає тисяч програмістів. І кількість вакансій на одного розробника збільшується. Причина — зростання числа проєктів у компаніях, формування нових IT-компаній або нові технологічні вимоги. Які завдання має розробник програмного забезпечення?

Він займається розробленням та впровадженням програмного забезпечення загалом. Будь-які пов’язані з цим обов’язки можуть варіюватися залежно від конкретної ІТ-компанії. Однак розробник програмного забезпечення — це робота, що вимагає досвіду в галузі, знання необхідних технологій і мов, а також логічного мислення й реагування в надзвичайних ситуаціях.

Аналітик Big Data

Проєктування та впровадження інформаційних систем охоплює збір і зберігання величезних обсягів даних. Зібрані дані в кожній компанії піддаються відповідному аналізу для подальшого розвитку бізнесу. Отже, аналітик Big Data є однією з найбільш потрібних професій майбутнього в ІТ-індустрії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...