• Головна
  • Кращі дизайнери інтер'єру в Україні
Новини компаній
15:00, 28 липня 2021 р.
Надійне джерело

Кращі дизайнери інтер'єру в Україні

Новини компаній
Найкращі дизайнери інтер'єру в Україні

Найкращі дизайнери інтер'єру в Україні

Стильні та вишукані інтер'єри від дизайн студії Романа Москаленка - 095 105 42 85

Сучасний дизайн інтер’єру є одним із факторів, який прямо впливає на життя людини, формує відповідну атмосферу та створює гармонію в приміщенні. Найкращий варіант дизайну інтер’єру в трактуванні фахівців, це грамотно організований та розподілений простір що в поєднанні із функціоналом включає в себе художню основу, дизайн, який повністю відповідає Вашим очікуванням, сприйняттю стилю та ритму Вашого життя.

Стильно та професійно розроблений інтер’єрний дизайн дозволить Вам відчувати максимальний комфорт та затишок незалежно від обраного Вами стилю. Студія дизайну Романа Москаленка пропонує виконання дизайн проекту від відносно простих до надзвичайно високих рівнів складності. Всі концепції та варіанти дизайну опрацьовуються індивідуально, кожного разу застосовується професіоналізм табагаторічний досвід фахівців студії, креатив та унікальні техніки. В результаті чого Ви отримуєте ексклюзивний дизайн, який не лише стильний, він завжди по багатьох позиціях має переваги відносно інших інтер’єрів.

Дизайн інтер'єру

Кращі художники та скульптори України

Настінний розпис та мистецтво скульптури чудово доповнюють інтер'єрний дизайн, надаючи йому певної особливості та неповторності. Таке доповнення буде завжди виглядати доречно, актуально та красиво. Варто зауважити, що настінний живопис гармонійно виглядатиме не тільки в класичних стилях, а й в сучасних. Саме тому подібне мистецтво можна адаптувати до різних вподобань та смаків.

Власник студії, Роман Москаленко, професійний скульптор, художник-декоратор та дизайнер одночасно, він застосовує унікальні техніки реалізації настінних панно, яким немає аналогів. Як декоратор, він приділяє чимало часу та старань на деталі майбутнього декору і одночасно як дизайнер - розглядає декор, не як окреме поняття, а як частину всієї композиції дизайну. Саме тому, роботи виглядають максимально реалістично та гармонійно. Окрім цього, студія дизайну пропонує ексклюзивні техніки створення скульптур для Вашого інтер’єру, пропонуючи нове та сміливе дизайнерське рішення. Техніка лайфкастинг — одна із основних технік та візитівок запропонованих скульптур. Ця техніка передбачає використання реальних жіночих та чоловічих тіл для виготовлення арт об’єкта, що робить цю технологію доволі неординарною та вишуканою.

Сучасне мистецтво дизайну

За багаторічний час роботи студії дизайну, персонал постійно удосконаює свої навики навіть будучи лідерами в сфері дизайну та декору. Мистецтво цієї ніші полягає в можливості реалізувати сучасний та стильний дизайн, при цьому використовуючи доволі сміливі дизайнерські рішення, які сформують композицію всього інтер’єру та завершать цілісний образ Вашої домівки, сфери відпочинку чи бізнесу. Саме це Ви і отримаєте, звернувшись до студії Романа Москаленка. Дизайнери та декоратори студії спеціалізуються на індивідуальному підходу до кожного дизайн проекту та реалізації унікальних технік декорування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кращі дизайнери інтер'єру в Україні #дизайн інтер'єру #недорогий дизайн інтер'єру #дизайн студія Романа Москаленка
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...