
Суспільство
09:27, 24 вересня 2021 р.
Надійне джерело
В Бучі пасажири маршрутки схопили двох «кишенькових» злодіїв
Суспільство
В маршрутці 423 Київ- Буча злодії поцупили телефон та гаманець у двох пасажирок. На щастя, одна з жінок помітила «щипачів» і здійняла шум.
«Вчора в маршрутку підсіло двоє дорослих чоловіків, як виявилось потім, мали спільників, які знаходились вже в салоні маршрутки. Перед виходом я помітила, що з карману в мене зник телефон, один із чоловіків який стояв поруч його вийняв і передав своєму напарнику, я підняла шум. Якийсь пасажир вихватив курточку у того чоловіка, а звідти випав мій телефон. За цей час жінка, яка стояла позаду мене помітила пропажу і свого гаманця. В результаті повернули його власниці»,- йдеться у дописі постраждалої Софії у фейсбук.
За словами дівчини, утримати чоловіків ло приїзду поліції не вдалося. Більше того, «щипачі» виходячи з маршрутки вони йшли за дівчиною погрожуючи, щоб та видалила відео та фото.
«На щастя, я вчасно помітила крадіжку та встигла засняти на їх відео. Якщо ви впізнаєте на відео цих чоловіків будьте обережні та бережіть свої речі. Невідомо на що здатна ця «банда», - додає бучанка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
12:00
4 грудня
18:51
2 грудня
Оголошення
12:44, 27 листопада
20:47, Вчора
12
12:44, 27 листопада
1