• Головна
  • Мільйон могил і краматорій: під Києвом хочуть побудувати цвинтар розміром з аеропорт
Суспільство
13:16, 28 вересня
2
Надійне джерело

Мільйон могил і краматорій: під Києвом хочуть побудувати цвинтар розміром з аеропорт

Суспільство

Під Києвом може з’явитися гігантський цвинтар розміром з аеропорт «Бориспіль». На його території планують розмістити понад мільйон могил, а також крематорій.

Про це йдеться у повідомленні спільноти "Територія Гірської громади" у Facebook.

Місцеві мешканці обурюються, адже їх хочуть "ощасливити" мега-кладовищем з крематорієм, куди уди будуть звозити покійників з усього Києва.

Для тих, хто не уявляє, який це треш, місцевий Олександр пояснює: "Цей крематорій, і те мега-кладовище будуватимуться не для жителів Гірської чи Золочівської ОТГ. Це планується для обслуговування Києва. А там живе під 5 мільйонів людей. Яких будуть везти спалювати і ховати прямо у нас під боком".

За його словами, цвинтар побудують між селами Петропавлівське та Мартусівка на площі понад 250 га з крематорієм, а це трохи менше за площу аеропорту "Бориспіль".

Зараз люди вимагають від місцевої влади скасувати рішення про затвердження плану території, де мають будувати цвинтар із крематорієм. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сайт Ірпеня #кладовище #Київщина #краматорій #мільйон могил
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Spellchecker
29 вересня, 11:35
> краматорій
Дарвинисты, так Шо там происходит с слонёнком, мартышкой и попугаем Каа
29 вересня, 17:00
Ото нормалек Солнышко сыграют внутренним рэбром по адамовному,а двумя перстами по плетению чрева сего блата.Дыки прапора с серж.составом Фиксы бэз Ф Маммона,с костяшек навалят граненный 200 груз с дубовой Каховки марочной.Конешно после того,як уси зэлэни салажни посаберут весь оставшийся орех,а их Та'ту' не догонят,и здатут в дет.доМ Леницы бартерных нарядов прикладив отношений подношений к алтарю ДМБ.А далее подлые и в своём роде уникумы на которых усё як завжды на ладан,поглядят на дизциплину по воротничкам ту линейки плаца Пяцоллы,и возможно останется на Пьяну вышэнку у Захере Тамблерона лихтенштэйну(зараза яка придумала такэ,хрен залаврируешь Чакрой Ф) Викна Плазмы бластера СТБ высветили тир в карьере Бабьего яра в котором обучали Бараки Барабак после менстры печенек Нуланд стрелять в 10 не изучивши в школе правило Арифметики,не гоняй Пятачком за тем самым 5 коп своим розовым пятаком,а обкапывай каштаны у городе каштанов изучая КПД масштаба КПД без выхлопных холопных ХоХлодоевых неОбразованных,й резанной колодой 13 раз по пятаку.Куда пэрэд батько Бульбо в пэкло,колы Чейз у нижнем ряду порядка поГОСТа.Й не второпаю,як могут эти Кварталы не поделить Газпрома газ у Венгрии с горГулями.Крым захватил крымчан,а от Донбасса окупировали с Донецком Засядько.(перлы и хиты,Коробейников=Эх полным,полна коробочка ... далее по расположению звёзд оливок мундиров с Ять по Ать)гряньте тЧК
Оголошення
live comments feed...