• Головна
  • Купити автомобіль стоїть на аукціоні Копарт за допомогою фірми Марлін
Новини компаній
17:54, 23 грудня 2021 р.

Купити автомобіль стоїть на аукціоні Копарт за допомогою фірми Марлін

Новини компаній

Автолюбителі знають, що вигідніше купити автомобіль на аукціоні у США, ніж американську машину в Україні. Низка компаній в Україні спеціально займається доставкою в країну куплених на аукціоні авто, вироблених у США. Одна з таких компаній – Марлін, яка має бізнес-ліцензії на американських аукціонах, у тому числі Копарт. Бажаючим придбати авто в Киеве дешево необхідно ознайомитись з основними правилами ввезення, оформлення автомобілів на всіх етапах від аукціону до розмитнення у порту Одеси.

Купити автомобіль стоїть на аукціоні Копарт за допомогою фірми Марлін, фото-1

Коротка інформація про аукціон Копарт

Копарт - найбільший онлайн аукціон, на якому продають щодня до 5 тисяч автомобілів. Аукціон надає можливість безкоштовно зареєструватися на сайті та знайомитись з каталогом пропонованих транспортних засобів, щоб вибрати для покупки машину. Право на участь у торгах надається особам, які мають ліцензію на ведення комерційної діяльності. Відповідні ліцензії оформлені компанією Marlin Shipping, якій варто доручити купить авто на Копарт.

Перед торгами співробітники Марлін, яким довірено представляти замовника, перевіряють історію експлуатації обраного для покупки автомобіля, оскільки лише опису та фотографії машини недостатньо для того, щоб зробити висновок про її технічний стан. Тільки після повної перевірки та отримання відомостей про колишніх власників, серйозні ремонти, ДТП та інші надзвичайні події, в яких брав участь і міг постраждати обраний для покупки автомобіль, варто брати участь у торгах.

При розрахунку вартості машини необхідно врахувати витрати на доставку

Оцінна вартість машини, що спочатку приймається на торгах, у процесі торгів трансформується – відповідно до змісту аукціону. Крім того, загальна вартість машини, яку отримає покупець в Україні, значно перевищуватиме і підсумкову вартість на аукціоні. У цю суму увійдуть:

  • Доставка, що включає морські перевезення, внутрішні перевезення територією США.
  • Поштові витрати на надсилання оригіналів документів після покупки на аукціоні.
  • Вартість оформлення довіреностей на різних етапах.
  • Митний платіж.
  • Стоянка в порту.
  • Доставка у місто України, вказане покупцем.
  • Ремонт.
  • Сертифікація.
  • Постановка на облік для одержання українських номерів.

В результаті підсумкова ціна автомобіля, доставленого зі США, перевищує в кілька разів величини лота аукціону, але при цьому буде нижчою за вартість авто, купленого в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...