Новини компаній
13:26, 24 травня 2022 р.

Безпека приватного будинку

Новини компаній

Захист приватних будинків стає непростим завданням, адже часто вони ізольовані та знаходяться досить далеко один від одного. Тож навіть якщо до будинку сусіда вломиться незваний гість, зовсім не кожен зможе про це дізнатися та вчасно відреагувати. Утім навіть втручання пильного сусіда не завжди допомагає захистити своє майно. Проте допомагає приватна охрана домов, що невеликим коштом допомагає забезпечити захист будинку та його мешканців. 

Як працюють охоронні системи приватних будинків

Охоронні сигналізації для заміських домівок вже давно вийшли за межі, коли розкіш перетворюється на необхідність. Встановлення системи охорони, що складається з датчиків руху та передавального приладу, здатне, попри невелику ціну, значно полегшити життя володаря. 

Безпека приватного будинку, фото-1

Суть роботи такої системи у тому, що при спробі проникнути на територію, що охороняється, датчики руху або розбиття вікон фіксують вторгнення. Далі контрольно- приймальний пристрій повідомляє про спробу проникнення власника будинку.

Існує два типи сигналізації: 

  1. Пультова. Надійний варіант захисту, що пов’язаний з пультом охоронної агенції. Коли туди надходить сигнал про порушення периметру об’єкта під охороною, диспетчер передає інформацію групі швидкого реагування, що знаходиться найближче до будинку. У ГШР входять озброєні та навчені люди, які аналізують ситуацію на об’єкті та затримують злодія до приїзду поліції. 

  2. Автономна. Це проста світло-шумова сигналізація, що має сповістити сусідів про проникнення. Вона також лякає злодіїв та змушує тікати. Проте надійність такого способу дуже сумнівна, якщо у селищі немає своєї охорони, бо ніхто не гарантує, що злодії злякаються та не візьмуть із собою майно з будинку під час втечі.

Додаткові міри безпеки, які можна синхронізувати з сигналізацією та зробити часткою охоронної системи, це камери відеоспостереження та тривожна кнопка для самостійного виклику охоронців. Кнопка дозволяє викликати охоронців на об’єкт навіть без постановки його на охорону, що може стати у пригоді у разі нахабного нападу злочинців. 

Безпека приватного будинку, фото-2

Відеоспостереження має забезпечити власнику повний контроль над тим, що діється у його будинку. Записи з камер можуть слугувати доказом у суді або матеріалами для пошуку злочинця у разі встановлення автономної сигналізації. 

Монтаж охоронної системи будинку

Досвідчені спеціалісти встановлюють охоронні системи протягом одного робочого дня. Проте перед цим слід виконати декілька важливих кроків: 

  • Вибрати надійну охоронну фірму;

  • Дозволити інженеру вивчити будинок та присадибну територію, щоб виявити слабкі місця;

  • Узгодити комплектацію та план розташування охоронної системи;

  • Укласти договір з охоронною агенцією. 

Скільки коштує сигналізація для будинку?

Вартість охоронної системи складається з двох сум: вартості монтажу та щомісячної абонентської плати. Абонентська плата зазвичай залишається незмінною за будь-яких умов і включає також гарантійне обслуговування обладнання. Вартість монтажу виходить з того, яку саме площу потрібно охороняти, скільки датчиків встановлюється і наскільки хороший зв’язок має місцевість. Окрім того, встановлення дротової сигналізації може потребувати окремих ремонтних робіт.

Ефективна охоронна система, що встановлена професіоналами, гарантує безпеку будь-якого будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...