• Головна
  • Для фіксування воєнних екологічних злочинів в Україні ЄС надасть систему Copernicus
18:30, 29 червня 2022 р.

Для фіксування воєнних екологічних злочинів в Україні ЄС надасть систему Copernicus

Для фіксування воєнних екологічних злочинів в Україні ЄС надасть систему Copernicus

У п'ятницю 24 липня "Рубрика" зустрілась з  Віргініусом Сінкевічусом, Європейським комісаром з питань довкілля, океанів та рибальства. Під час ексклюзивного інтерв'ю він заявив про те, що ЄС сприятиме фіксуванню воєнних екологічних злочинів, які скоює росія на території України. 

"Ми будемо використовувати нашу систему Copernicus для картографування та моніторингу довкілля в різних місцях по всій території України, які потім можна буде обробляти і використовувати для подальшого дослідження", —  заявив Віргініус Сінкевічус. 

Copernicus — це оновлена програма дослідження довкілля та безпеки, яка підтримується та керується Європейською Комісією разом з Європейським космічним агентством, державами-членами та агенціями ЄС. Мета полягає у використанні величезної кількості загальних даних від супутників та наземних, повітряних, морських систем вимірювань для отримання своєчасної та якісної інформації, послуг і знань, а також забезпечення незалежного доступу до інформації стосовно довкілля та безпеки на глобальному рівні, щоби допомогти постачальникам послуг, державним органам та іншим міжнародним організаціям покращити якість життя людей.

Джерело: Рубрика

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...