• Головна
  • ООН має з ганьбою вигнати Росію зі свого складу: є дві основні статті
14:00, 30 червня 2022 р.

ООН має з ганьбою вигнати Росію зі свого складу: є дві основні статті

ООН має з ганьбою вигнати Росію зі свого складу: є дві основні статті

Російська Федерація показала себе як країна терорист, тому має бути виключена зі складу постійних членів Ради Безпеки та самого ООН, як втратив своє членство у Лізі Націй СРСР у 1940 році, коли почав завойовницьку війну з Фінляндією. На справді, сьогоднішня Москва на чолі з Путіним, мало чим відрізняється від Москви 82 роки тому на чолі зі Сталіним.

За матеріалами Realist online:

Сталін був деспотом, який знищував усіх навколо себе та цілі народи Радянського Союзу, хто сумнівався у його здібностях керувати країною. Він Голодомором у 1932-33 рр. знищив десять мільйонів українців в Україні та по сусідству в Російські Федерації, а також декілька мільйонів невинних людей в Казахстані. Політичні репресії він розпочав у 1929 р. та не зупинився до своєї смерті в 1953 р. По політичним мотивам у країні було репресовано десять мільйонів осіб – усіх, від політичного та військового керівництва до простих фабричних робітників та простих селян з периферії. Радянська влада збудувала табори для засуджених у Сибіру та північному Уралі. Мільйони людей там працювали у нелюдських умовах і як правило, гинули після декількох років у засланні.

Протягом середини-кінця тридцятих років минулого століття відбувалася тісна взаємодія між сталінським СРСР та гітлерівською Німеччиною. Третій Рейх перейняв у більшовиків винахід щодо створення концентраційних таборів, які активно використовував під час Другої світової війни. Декілька радянських людей грою випадку були у сталінських таборах в Сибіру, а потім в нацистських концтаборах, які на той час, на думку в'язнів, були набагато "м'якші" за ГУЛАГівські. При тому, що в нацистських таборах загинули мільйони людей. Але можете собі уявити рівень нелюдської жорстокості, що застосовувалася радянським репресивним апаратом по відношенню до власного народу.

Сталін, як і Путін зараз, тримав у кулаці усе своє оточення. Тому після його смерті практично усі з оточення вирішили засудити сталінізм. Він був неприйнятною ідеологією в СРСР, а в деякі періоди його просто не згадували. Але Йосип Сталін сьогодні є великим авторитетом для Володимира Путіна. Той тероризував увесь народ, як і цей. Де у світі можна знайти закон, коли за вихід на демонстрацію, акцію протесту чи просто пікет проти дій уряду можна отримати за рішенням суду 15 років ув'язнення. 

За таких умов в Росії нема практично нікого, хто може відкрито вийти на протести. Там усі підтримують сучасного Сталіна, тобто сьогоднішнього господаря Кремля. Але Путіна очікує такий же фінал як і злобного творця радянського народу Сталіна. Не увійде він в історію, а піде у забуття, поки російський народ знову не дозволить, щоб новий деспот з’явився на чолі Кремля. 

На засіданні Ради Безпеки на пропозицію головуючої Албанії, було винесено обговорення російських бомбардувань цивільних об’єктів в Україні, окремо вбивство десятків мирних людей у Кременчузі. Статут ООН покладає на Раду Безпеки головну відповідальність за підтримання міжнародного миру і стабільності. Стаття 6 глави 2 Статуту ООН точно говорить, що член організації, який систематично порушує принципи цього Статуту, може бути виключений з Організації Генеральною Асамблеєю за клопотанням Радбезу. Росія порушує базові принципи ООН та міжнародного правопорядку, але ще не відповіла за Zлодіяння на глобальному рівні. Тому РФ не має права брати участь у обговореннях та голосуваннях з питань війни в Україні, яку вона і розпочала без будь-якої провокації, при цьому російська делегація має втратити право голосу на Генасамблеї і це є можливим, необхідним і справедливим.  

Росія з такою політикою ніяк не може залишатися постійним членом РБ ООН, де це місце наприкінці 1991 р. отримала у незаконний спосіб, коли не пройшла процедуру отримання членства в ООН, а просто примітивно змінила табличку з назвою СРСР на Російська Федерація. Це єдиний спосіб, щоб запрацював Статут ООН і його поважали члени ООН. Крім того, Статут ООН дозволяє відповідно до глави 7 створити спеціальний міжнародний трибунал за російські злочини на українській території. Масові вбивства українців у Бучі, Маріуполі та інших містах - це стовідсотковий геноцид.

Радбез ООН створилв міжнародний трибунал за військові злочини в Руанді через шість місяців після початку масових убивств. В Україні російська інвазія триває вже чотири місяці, а російська окупація українського Криму та частини Донбасу цілих вісім років. Відсутність міжнародної правової реакції тільки провокує російську сторону до нових воєнних злочинів та злочинів геноциду. РФ також повинна відповідати за тероризм на українській території, що може бути перенесений і на сусідні країни Балтії, Польщу, Молдову, Казахстан. З боку Москви ми всі чули погрози цим країнам.

Російську навалу треба зупинити, щоб вона не маніпулювала усім ООН та не дати можливість залишатися в Радбезі, доки триває терор на українській території. Прийшов час нарешті ООН дати правову оцінку тому, чим є державний тероризм. Адже усі російські злочини мають отримати саме таку тверду міжнародну правову оцінку.  

Джерело: Realist online

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...