
15:00, 17 липня 2022 р.
Підприємці Київщини позитивно налаштовані щодо майбутнього бізнесу – опитування

Департамент економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації спільно з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій започаткували щомісячне опитування представників бізнесу Київщини.
Перше опитування, проведене в червні, показало, що підприємці Київщини більш позитивні щодо майбутнього бізнесу, ніж в інших регіонах України. Дані було зібрано методом онлайн-анкетування та телефонного інтерв’ю керівників провідних підприємств області, що представляють переробну промисловість та сектор послуг і торгівлі.
Основні результати опитування:
Понад половину підприємців Київської області – 63,2% – очікують покращення економічної ситуації протягом наступних 6 місяців. Це більше, ніж в інших регіонах України — 46,1%.
33% опитаних припинили експорт продукції після 24 лютого 2022 року і станом на червень не змогли його відновити (40% на рівні країни). Ще 13% опитаних експортерів попри зупинення експорту після початку війни змогли його відновити.
Основними проблемами для бізнесу Київської області у 2022 році були складнощі з перевезенням сировини чи готових товарів територією України, а також питання безпечних умов роботи працівників.
Детальніше з результатами опитування можна ознайомитись тут.
Джерело: КОВА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
Вчора
11:00
Вчора
18:22
5 березня
14:35
5 березня
17:00
4 березня
Оголошення
13:17, 1 березня
00:21, 25 лютого
136
13:17, 1 березня
3