• Головна
  • Підприємці Київщини позитивно налаштовані щодо майбутнього бізнесу – опитування
15:00, 17 липня 2022 р.

Підприємці Київщини позитивно налаштовані щодо майбутнього бізнесу – опитування

Підприємці Київщини позитивно налаштовані щодо майбутнього бізнесу – опитування

Департамент економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації спільно з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій започаткували щомісячне опитування представників бізнесу Київщини.

Перше опитування, проведене в червні, показало, що підприємці Київщини більш позитивні щодо майбутнього бізнесу, ніж в інших регіонах України. Дані було зібрано методом онлайн-анкетування та телефонного інтерв’ю керівників провідних підприємств області, що представляють переробну промисловість та сектор послуг і торгівлі.

Основні результати опитування:

Понад половину підприємців Київської області – 63,2% – очікують покращення економічної ситуації протягом наступних 6 місяців. Це більше, ніж в інших регіонах України — 46,1%.

33% опитаних припинили експорт продукції після 24 лютого 2022 року і станом на червень не змогли його відновити (40% на рівні країни). Ще 13% опитаних експортерів попри зупинення експорту після початку війни змогли його відновити.

Основними проблемами для бізнесу Київської області у 2022 році були складнощі з перевезенням сировини чи готових товарів територією України, а також питання безпечних умов роботи працівників.

Детальніше з результатами опитування можна ознайомитись тут.

Джерело: КОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...