• Головна
  • Де використовуються дизель генератори 100 кВт?
Новини компаній
09:19, 24 грудня 2022 р.

Де використовуються дизель генератори 100 кВт?

Новини компаній

Потужності цього генератора достатньо для того, щоб забезпечити енергією не тільки промислове виробництво, але і великий комерційний торгівельний комплекс чи заживити окремий житловий багатоповерховий об’єкт. Придбати дизель генератор 100 кВт можна на сторінці https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/100-kvt/dizelnyj/, де представлені варіанти такого автономного енергетичного обладнання. Особливість 100-кіловатних генераторів у тому, що вони дають великий запас міцності та можуть працювати тривалий час без складного інфраструктурного забезпечення.

Де використовуються дизель генератори 100 кВт?, фото-1

Важлива характеристика такого обладнання для видобування енергії автономно – високий коефіцієнт корисної дії та безпечна експлуатація. Саме таке обладнання пропонує онлайн-магазин https://www.powersol.com.ua. Тут є різні види трифазних генераторів на дизельному паливі, що можуть застосовуватись для комерційних об’єктів, житлових та громадських споруд і приміщень, підтримки енергетичного забезпечення промислової технологічної лінії.

Де є такі генератори високої потужності: приклади застосування

Один із поширених способів застосування – створення потужної альтернативної або резервної інфраструктури. Внаслідок застосування промислових технологій виробництва енергії, такі генератори можуть працювати тривалий час без зупинки – час робочої зміни (5-6 годин) або в інших інтервалах.

Ефективно застосувати такий спосіб видобування енергії у будівництві. Генератор зможе заживити електроінструменти, бетонозмішуючі пристрої, зварювальне та компресорне обладнання. Потужності такого генератора вистачить, щоб дати необхідний струм для роботи крана, механізмів з підйому вантажів на висоту та інше. Важливо те, що такі станції є мобільними і можуть переміщатись на колісному шасі, тобто демонтаж не потребуватиме значних зусиль і використання складних технологій.

Котеджні містечка, дачі, готелі, СТО-комплекси та інше

Котеджні містечка та дачі, різноманітні інфраструктурні об’єкти у віддалених місцях, можуть не обов’язково мати окрему відгалужену систему постійного електропостачання з мережі. А в деяких випадках, мають обов’язково створити альтернативне енергетичне забезпечення.

До таких об’єктів відноситься станція технічного обслуговування із комплексом надання суміжних послуг і ремонтною майстернею. Готелі та різноманітні місця для відпочинку чи життя у віддалених місцях теж можуть заживлюватись за допомогою автономної електростанції на дизелі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...