• Головна
  • Як самостійно зав’язати за алкоголізмом?
Новини компаній
15:12, 16 лютого

Як самостійно зав’язати за алкоголізмом?

Новини компаній

Залежність від алкоголю руйнує життя, призводить до занепаду особистості, негативно впливає на здоров’я людини. Самостійно позбавитися патологічної тяги до спиртного неможливо, адже бажання випити з’явиться знову, тому зриви неминучі. Це обумовлено механізмом залежності, який пов'язаний не лише з фізіологією, а й з психологією людини. Клініка наркології в Києві надає послуги анонімного та ефективного лікування алкоголізму. Досвідчені фахівці враховують психологічний портрет пацієнта, наявність супутніх патологій та підбирають ефективні стратегії подолання залежності.

Як самостійно зав’язати за алкоголізмом?, фото-1

Міфи про алкоголізм

Досить часто люди, які страждають від залежності, переконують себе та рідних, що можуть зупинитися у будь-який момент. Насправді, це самообман, який дозволяє надалі вживати спиртне та виправдовувати свої вчинки. Також іноді залежні від алкоголізму намагаються поступово зменшувати дозу випитого, щоб таким чином вийти із запою або взагалі позбутися патологічного потягу. Однак така методика лише сприяє загостренню проблеми, а про стійку ремісію залишається лише мріяти.

Лікування залежності: або як допомогти хворому?

У наркологічній клініці «Profi-Detox» практикують досвідчені лікарі, які надають екстрену та поточну медичну допомогу залежним від алкоголю. В арсеналі фахівців сучасні та перевірені методи лікування, які дозволяють отримати стійкий результат.

Під час терапії алкозалежних потрібна комплексна допомога:

  • Детоксикація. Виведення метаболітів алкоголю з організму людини.
  • Відновне лікування.
  • Кодування.

Стаціонарне лікування алкоголізму демонструє найкращі показники та дозволяє мінімізувати будь-які ризики, що пов’язані зі згубним впливом етилового спирту. Під час консультації з пацієнтом, лікарі визначають етапи та методи корекції стану залежного.

Медикаментозна допомога у поєднанні з психологічною підтримкою

Наслідками тривалої алкогольної інтоксикації можуть бути: підвищений артеріальний тиск, патологічні зміни з боку серцево-судинної, травної та нервової системи. Саме тому не варто зволікати та чекати кращої нагоди. Виклик лікаря нарколога – це не лише професійне виведення з абстинентного синдрому, а також допомога пацієнтові у прийнятті доленосного рішення. Своїм пацієнтам фахівці клініки «Profi-Detox» пропонують широкий спектр послуг від виведення із запою до повноцінної реабілітації з психологічною корекцією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...