• Головна
  • Скільки має коштувати якісне ГБО
Новини компаній
11:05, 6 березня 2023 р.

Скільки має коштувати якісне ГБО

Новини компаній
Час Газу

Час Газу

Інтерес до автомобільних газобалонних систем підвищується. Дедалі більше власників транспортних засобів замислюється над тим, щоб купити газове обладнання 4 покоління — найпопулярніший варіант ГБО на сьогодні. Водночас залишається чимало автовласників, які відмовляються від ідеї переходу на газомоторне паливо, вважаючи, що переобладнання авто обійдеться надто дорого. Чи насправді є вигода від встановлення ГБО, які реальні ціни на газобалонне обладнання цьогоріч? Давайте з’ясовувати разом.

Які переваги дає встановлення ГБО?

Насамперед варто відзначити, що бажання багатьох власників купити ГБО 4 покоління легко зрозуміти. Застосування газомоторного палива надає низку переваг:

  • витрати на паливо знижуються (у деяких випадках до 50%);

  • кількість токсичних викидів в атмосферу набагато менша;

  • двигун працює тихіше;

  • збільшується моторесурс двигуна внутрішнього згоряння;

  • в умовах холодного пуску масляна плівка зі стінок циліндрів не змивається.

Крім того, автомобільний газ містить значно менше домішок у порівнянні навіть з найбільш якісним бензином. При використанні газомоторного палива знижується навантаження на свічки запалювання та каталізатор. Словом, переваги від використання газової системи очевидні.

Час Газу

На що доведеться витратити кошти під час встановлення ГБО?

Головні статті витрат для автовласника, який вирішив перевести транспортний засіб на газ:

  • вартість самої газобалонної системи;

  • прайс на послуги майстерні, яка займатиметься встановленням та налаштуванням обладнання;

  • ціни на подальше сервісне обслуговування та за необхідності ремонт;

  • реєстрація газобалонної системи.

Що стосується вартості обладнання, то вона може різнитися. На формування цінника впливають покоління системи, репутація бренду-виробника, особливості комплекту.

Наприклад, якщо ваш вибір — газова установка 4 покоління ціна буде одна, ГБО — більш раннього чи пізнішого покоління — інша. Продукція топових брендів коштуватиме дорожче, ніж, наприклад, китайські аналоги. Але заради справедливості, варто зазначити, що якість перших і других несумірна. Крім того, багато європейських виробників у межах одного покоління пропонують ГБО різної комплектації, що також позначається на кінцевій вартості товару.

Різняться й цінники послуги майстерень. Але тут хотілося б зазначити, що довіряти таку серйозну справу як встановлення газу на автомобіль підпільним майстерням чи несертифікованим СТО дуже небезпечно. Надмірна економія може призвести до швидкого зношування системи, неекономного споживання газу. До того ж, ГБО, встановлені на несертифікованих автостанціях, не вдасться зареєструвати в МВС, а без цього штрафів не оберешся.

Якщо підсумовувати всі витрати, пов’язані зі встановленням ГБО, то 2023 року в Україні автовласникові доведеться витратити від 430 євро. Але навіть якщо у вашому бюджеті наразі немає такої суми — це не привід відмовлятися від ідеї з ГБО.

Як максимально заощадити на встановленні ГБО?

Один із способів встановити на автомобіль якісне газобалонне обладнання за найвигіднішою ціною — звернутися до мережі СТО «Час газу». Тут клієнтам запропонують на вибір ГБО різних поколінь та комплектацій. Ця компанія в Україні офіційно представляє европейский бренд MRC. Тож газові установки цього популярного виробника тут продають чи не найвигідніше в Україні. На свою роботу «Час газу» надає гарантію на 5 років або 200 тис. км пробігу, а заплатити за ГБО та його встановлення тут можна навіть у кредит (перший платіж від 500 гривень).

До того ж, звертаючись за послугами до фахівців цієї компанії, автовласник може бути впевнений, що все буде зроблено ідеально. Адже встановлення та обслуговування автомобілів на газомоторному паливі — це те, чим «Час газу» займається з 2008 року, тому досвіду та знань у галузі газобалонних систем у фахівців цієї компанії достатньо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Час Газу #Время Газа #gaz-time #ГБО #газова установка #сертифікація #СТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...