• Головна
  • Різноманіття теплиць з полікарбонату та основні переваги матеріалу для накриття теплиць
Новини компаній
13:09, 11 травня 2023 р.

Різноманіття теплиць з полікарбонату та основні переваги матеріалу для накриття теплиць

Новини компаній

Сьогодні на сучасному ринку України в реалізації існує досить велика кількість різноманітних теплиць з різними варіантами накриття. Одним із найпопулярніших матеріалів, які сьогодні використовують для накриття теплиці причому активно та практично повсюдно, являється саме полікарбонат. Далі пропонуємо вам разом із нами поговорити про різновиди таких теплиць та відповідно про основні плюси полікарбонату в якості матеріалу для накриття конструкцій теплиць.

Різноманіття теплиць з полікарбонату та основні переваги матеріалу для накриття теплиць, фото-1

Які бувають різновиди конструкцій теплиць?

Якщо ви нарешті наважилися в Ірпіні купити теплиці https://novateplica.com.ua/uk/ сучасні, надійні та багатофункціональні, перед прийняттям остаточного рішення про покупку, варто розуміти факт того, що такі теплиці сьогодні реалізуються у різних видах. Спеціалісти виготовляють теплиці з такого матеріалу як полікарбонат та такі, які в результаті відрізняються між собою не лише за типом конструкції, а й відповідно за формою. Зокрема серед найпопулярніших різновидів полікарбонатних теплиць спеціалісти виділяють наступні:

  • Арочні теплиці або як їх ще називають односхилі полікарбонатні теплиці, які мають заокруглений дах. Конструкції у таких теплиць стійкі та міцні. Завдяки том, що така теплиця має дах круглої форми, з неї дуже легко стікають різноманітні опади, довго тут не затримуючись.
  • Трохи більш поширені конструкції полікарбонатних теплиць як їх полюбляють називати шатрові. У таких теплицях аграрії дуже полюбляють вирощувати різноманітні квіти з овочами та фруктами.
  • Увазі покупців виробники також представляють не менш популярні теплиці пристінні, Мітлайдера арочні та навіть Мітлайдера двоскатні.

Цікаво, що розмір тієї чи іншої теплиці буде залежати Саме від того, скільки у ньому флори заплановано вирощувати. Якщо ж говорити про основні переваги та головні характеристики таких конструкцій, не можна окремо не згадати про те, що таке теплиці прекрасно пристосовані до процесу вирощування в них різноманітних фруктів з овочами та навіть квітів. Якщо раніше такі теплиці користувалися попитом лише серед підприємців, то сьогодні їх все активніше замовляють навіть приватні особи для того аби вирощувати смачну та корисну городину для себе і своєї сім'ї та відповідно на продаж.

Оскільки виготовляють конструкції із такого матеріалу як стільниковий полікарбонат, готовим конструкціям характерна чудова теплоізоляція внутрішнього простору. Ці теплиці мають високу світло проникність. Своєю чергою це дозволяє активно та добре вирощувати в таких теплицях розсаду, адже кожна рослина отримує так необхідне їй освітлення при чому у достатній кількості. Додатково серед переваг таких теплиць з полікарбонату не можна окремо не відзначити наступні:

  • ефективний захист рослин від шкідливого впливу ультрафіолетових променів;
  • матеріал легкий за своєю вагою;
  • конструкції вогнестійкі та екологічно безпечні для навколишнього середовища;
  • завдяки характерній полікарбонату здатності до холодного згинання, можна виготовляти різної форми конструкції теплиць;
  • конструкції теплиць з полікарбонату довготривалі в процесі експлуатації.

А ще такі теплиці легкі під час установки та дуже вже міцні. Якщо ви давно хотіли придбати собі таку теплицю https://novateplica.com.ua/uk/teplitsy-iz-polikarbonata/ з полікарбонату високої якості, радимо звернути увагу саме на продукцію виробництва компанії «Нова Теплиця».

Чому саме варто обрати полікарбонатні теплиці від цієї компанії?

На це є безліч вагомих причин. Перш за все хочемо відзначити, що компанія на ринку виготовлення та встановлення теплиць працює впродовж довгого часу. Обираючи для співпраці «Нову Теплицю», ви надаєте перевагу саме конструкціям від безпосереднього виробника. Леонід Маркович – засновник компанії та без перебільшення цього слова відомий у нас в країні король теплиць, який має понад 28 років досвіду роботи на ринку теплиць.

Навіть якщо ви раптом не захочете купувати теплицю з полікарбонату, тут вам залюбки запропонують теплицю з таким матеріалом обшивки як плівка, різноманітні комбіновані теплиці та навіть теплиці https://novateplica.com.ua/uk/tepliczy-pod-plyonku/ під плівку-термос. А ще в компанії на теплиці з можливістю виготовлення у різній ширині та висоті, довжини та форми з призначенням, діють найкращі в Україні ціни.

Тому якщо ви хотіли б отримати преміально високу якість готових конструкцій за прийнятною для себе ціною та з гарантією і безкоштовною доставкою по всій Україні, звертайтеся. В «Новій Теплиці» чекають саме на ваш дзвінок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...