• Головна
  • Сейфи, що вбудовуються в стіну: які бувають?
Новини компаній
18:30, 19 травня 2023 р.

Сейфи, що вбудовуються в стіну: які бувають?

Новини компаній

Звичайний сейф може бути помітним об'єктом у приміщенні. Він займає досить багато місця і заважає інтер'єру. Тому часто постає питання де розмістити таке сховище, щоб воно не займало багато місця і не привертало уваги злодіїв? Одним з рішень є схованки, що вбудовуються в стіну. Це конструкції, які маскуються під картинами, полицями або іншими предметами інтер’єру. Такий сейф може бути прихований в будь-якій кімнаті: спальні, вітальні, кабінеті, коридорі тощо. У каталозі інтернет-магазину “Світ замків” їх досить багато – https://svitzamkiv.ua/catalog/seyfi/. Які ж їхні основні особливості та види? Давайте розглянемо основні з них.

Сейфи, що вбудовуються в стіну: які бувають?, фото-1

Основні типи вбудованих сейфів у стіну

Вбудований у стіну сейф зазвичай складається з металевого ящика, який вставляється в отвір у стіні й фронтальної панелі, яка забезпечує доступ до вмісту сейфа. Тому їх можна класифікувати за іншими ознаками: розміром, матеріалом, способом кріплення, типом замка тощо. Найважливішою з них є тип замка у сейфі, що вбудовується. Вони бувають такі:

  • Сейфи з механічним замком. Це найпростіші й найбюджетніші моделі, які використовують ключ або механічний кодовий замок для відкриття. Варто розуміти, що ключ можна доволі просто загубити чи скопіювати зловмиснику. А введення механічного коду переважно не дуже швидке.
  • Сейфи з електронним замком. Це більш сучасні й надійні моделі, які використовують цифровий код або біометричний сканер для відкриття. Вони мають багато функцій: пам’ять коду, аварійне живлення, сигнал тривоги тощо. За потреби код можна перекодувати самостійно безліч разів. Але такий варіант потребує джерела живлення й регулярної заміни батарейок.
  • Сейфи з комбінованим замком. Це найбезпечніші моделі, які поєднують два або більше типи замків: механічний і електронний, електронний і біометричний тощо. Вони здатні гарантувати максимальний рівень захисту в разі спроби зламу або втрати ключа чи компрометації коду.

Рівень безпеки вбудованих сейфів у стіну

Обираючи сейф, що вбудовується в стіну, важливо звернути увагу на його рівень безпеки. Це показник того, наскільки він захищений від різних видів зламу: механічного, електричного, термічного тощо. Рівень безпеки залежить від багатьох факторів: матеріалу корпусу і дверей сейфа, типу замка, наявності додаткових систем захисту та ін. Зазвичай рівень безпеки зламостійких моделей визначається стандартом ДСТУ EN 14450 та його класами – S1 або S2. Чим вище клас сейфа, тим більше часу і зусиль потрібно злодію для його злому.

Окрім типу замка, додатковим фактором, що покращує рівень безпеки сейфа, є наявність додаткових систем захисту. Це можуть бути: антизламна система (запобігає зламу замка шляхом блокування або спрацьовування тривоги), антипожежна система (запобігає пошкодженню сейфа і його вмісту при пожежі), антимагнітна система (запобігає зламу сейфа за допомогою магнітних полів), антикорозійна система (запобігає корозії та окисленню матеріалу сейфа) та ін.

Ще один фактор, що впливає на рівень безпеки, є розмір та маса схованки. Зазвичай чим більший і важчий сейф, тим більше часу і зусиль потрібно для його зламу або перенесення. Проте такий сейф також потребує багато місця для розміщення. Тому при виборі слід враховувати не тільки його розмір і масу, але й товщину стелі й підлоги, у якій його буде встановлено.

Сейфи, що вбудовуються в стіну: які бувають?, фото-2

Переваги вбудованих сейфів у стіну перед іншими типами сейфів

Переваги вбудованих сейфів у стіну перед іншими типами сейфів очевидні. Оскільки вони встановлюються в стіну або підлогу, їх набагато важче виламати або вкрасти. Такі схованки володіють високим рівнем захищеності та зламостійкості, що забезпечує безпеку зберігання цінних речей, документів, грошей та інших цінностей.

Також вбудовані сейфи не займають додаткового простору в приміщенні, що дозволяє заощадити місце. Оскільки вони вбудовуються в стіну або підлогу, їх можна легко замаскувати й зробити невидимими для очей небажаних гостей.

Вбудовані сейфи забезпечують високий рівень безпеки та захищеності збереження цінних речей, який не можуть гарантувати інші типи сейфів. Вони також естетичні та не займають зайвого простору, що робить їх ідеальними для будь-якого будинку або офісу.

Сейфи, що вбудовуються в стіну: які бувають?, фото-3

Резюмуючи, можна сказати, що вбудовані сейфи у стіну - це надійне та ефективне рішення для зберігання цінних речей та документів. Вони забезпечують високий рівень безпеки та захисту від зламу. Прихованість вбудованих сейфів у стіну перевищує інші типи сейфів. Якщо ви шукаєте надійний захист своїх цінностей, звертайтесь до компанії Svitzamkiv за номером телефону 050 074 13 30 або 067 624 64 00, або напишіть на пошту [email protected] і Вам допоможуть обрати необхідний сейф для ваших потреб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...