
16:06, 29 вересня 2023 р.
Надійне джерело
Міст через Романівку відкриють навесні 2024

Новий міст через річку Ірпінь в Романівці введуть в експлуатацію вже навесні 2024 року, – Маркушин в коментарі «Київщина 24/7».
«У цьому році повинні бути завершені капроботи і далі буде вже асфальтування», – зазначив міський голова.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
15:19, 22 червня
10:22, 16 червня
142
14:36, 25 червня
87
18:22, Вчора
1