• Головна
  • Скільки ірпінчан їздить маршрутками?
10:30, 19 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Скільки ірпінчан їздить маршрутками?

Скільки ірпінчан їздить маршрутками?

Маршрутки - це один з найпоширеніших видів громадського транспорту в місті. Але скільки ірпінців насправді їздить маршрутками? Давайте розбиратися.

Маршрутки, завдяки своїй мобільності та гнучкості, завжди були популярним вибором для багатьох мешканців. Але зручність, якість і громадський транспорт в нашій країні часто не суміжні поняття. Ірпінська громада не виключення, часто маршрутки непривабливі для користувача: незадовільний склад автобусів, недостатня кількість маршрутів, незрозумілий графік руху, а ще й бувають ось такі історії, а іноді навіть такі

Проте, цікаво, скільки ірпінців насправді користуються маршрутками? Компанія Oresund провела ряд досліджень в Ірпені, які показали, що лише чверть місцевого населення використовує маршрутки як свій основний засіб транспорту. За даними цих же досліджень, близько 40% ірпінців найчастіше користуються автомобілем для переміщень.

Давайте спробуємо визначити більш конкретну, хоча й приблизну цифру. Якщо Ви слідкуєте за Сайтом Ірпеня, то знаєте яке населення міста в 2023 році. Тож розрахувати буде легко:

Чверть - це 1/4 від усієї кількості. Чверть від 90 тисяч - 22 500 людей. 

Отже, приблизно 22 тисячі мешканців Ірпеня користується маршрутним транспортом.

Задачу розв'язано.

Ми маємо Telegram-канал Сайт Ірпеня – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Ірпінського регіону. Скоріше долучайтесь, щоб бути в курсі цих подій та нічого не пропустити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Цифра дня #маршрутки #громадський транспорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...