
19:00, 18 січня 2024 р.
Надійне джерело
Ірпінчанин створює унікальні шкіряні торбинки

В мережі активно обговорюють ірпінського виробника, який придумав "шкіряні авоськи". Про це стало відомо після виходу нового блогу на каналі Жені Синельникова.
Хто не знає, колишній ведучий "Орел і Решка" Євген Синельников запустив новий формат відеоблогів, де він розказує та показує крафтові ярмарки України. В своєму крайньому ролику ведучий відвідав Фестиваль "Зимовий Локаліст" у Ворзелі, де й поспілкувався з ірпінським майстром.
Ця стаття - не реклама даного виробника, нам сподобалася ідея та вигляд сумки і приємно що виготоляє її ірпінчанин. Ми залишаємо посилання на сторінку майстра а також на повний випуск Синельникова.
Підписуйтесь на найактивніший Ютуб канал Ірпеня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
Вчора
11:00
Вчора
18:22
5 березня
14:35
5 березня
Оголошення
14:13, 3 березня
18
13:17, 1 березня
3
12:35, 3 березня