В рамках гастрольного туру Відень, Берлін, Гамбург, Ганновер, Бремен, Дюссельдорф, Франкфурт-на Майні, Мюнхен, Вюрцбург, Хайльбронн, Ной-Ульм, Лімбург, Бюнде, Київ, Кишинів

M&S Entertainment UG Germany і ТЕАТР ПРИГОД І фантастики «Каскадер» презентують Чарівний казковий мюзикл "СНІГОВА КОРОЛЕВА. СИЛА ГАРЯЧОГО СЕРЦЯ ».

Справжній подарунок від творців хітових мюзиклів «Рапунцель. Новорічне диво»,« Аладдін і чарівна лампа», «День народження Принцеси»,« Н-у-у, Заєць, постривай-і-і - !!! »« Кіт у чоботях », які підкорили глядача Німеччини, Австрії, Швеції, Італії та інших європейських країн! Для справжніх цінителів добрих дитячих вистав, слід від яких назавжди залишається в душі кожної дитини! Найяскравіша подія 2019 року !!!

Запрошуємо вас відвідати фантастичне, дивовижне шоу за мотивами казки Г.Х. Андерсена.
Прекрасна історія про добре серце, розтопити лід, яка просто не може залишити байдужим нікого з глядачів. Додайте до цього чудову музику, ефектні декорації, вишукані костюми, іскрометний гумор, віртуозну акторську гру, безліч акробатичних трюків і професійну хореографію, і ви зрозумієте, що обов'язково повинні разом з дітьми стати гостями нашого заходу! Крім того, спектакль насичений інтерактивними елементами, а це значить, що хлопчики й дівчатка візьмуть активну участь у порятунку маленького Кая.

А після вистави кожна дитина абсолютно безкоштовно, зможе сфотографуватися з улюбленими героями казки.

Квитки можна придбати у нашому квитковому офісі в Ірпені на Шевченка, 3А (фойє Центральної бібліотеки).


Бронювання за тел. 0631023508.

Вартість 80-220 грн.