Сучасне обладнання торгової точки передбачає збереження та гармонію загального стилю приміщення у поєднанні з торговими елементами. Тобто, кожна вітринна конструкція чи встановлений прилавок не повинен порушувати стильного вигляду. Другий важливий момент – зручність для відвідувачів та продавців (консультантів, фармацевтів, майстрів манікюру чи перукарів, тощо). Зони, де є велика територія огляду товарів, найбільш привабливі для звичайних громадян, привертають увагу стилем та комфортним облаштуванням.

Торгові меблі у Львові від фабрики «Слон» https://www.torgmebli.com.ua – це можливість вибору з готових конструкцій (у наявності на сайті компанії) або замовлення індивідуального дизайн-проекту в залежності від потреб клієнта та приміщення. Тут можливе все: від виготовлення нестандартних конфігурацій до поєднання сучасних матеріалів високої якості.

Модульні торгові островки та їх роль в оснащенні торгової точки

Торгові островки – це система вітрин у цілісному та єдиному вигляді з можливістю декору або особливої обробки зовнішнього вигляду. Тут немає обмежень щодо розміщення чи кількості відділів, ящиків, полиць, також відсутні обов’язкові умови відносно габаритів. Клієнт самостійно регулює необхідні розміри або надає заміри торгової точки для подальшої розробки індивідуального проекту.

Співпраця з фабрикою торгових меблів «Слон» у Львові – це:

  • скляні торгові вітрини з алюмінієвим профілем;

  • касові та торгові прилавки;

  • вітрини будь-яких розмірів для великих, малих, нестандартних приміщень;

  • торгові островки для деталізації товарів;

  • висока якість конструкцій, швидке виготовлення, доставка та монтаж;

  • консультації відносно дизайну.

Крім вище вказаних привілеїв, рішення замовити магазинну вітрину дає можливість надати покупцям та відвідувачам найбільший кут обсягу товарів. Для продавця та власника це велика перевага – велика кількість товарів, які легко роздивитися, провокують приваблення великої кількості цільової аудиторії.

Стильно та красиво – вітринні конструкції з ЛДСП зі склом

Прилавки для магазинів можуть приймати будь-який вигляд відповідно до інтер’єру приміщень. Компанія «Слон» не зупиняється на стандартних виробах, постійно вдосконалюється у розробці незвичайних та креативних елементів. Чого варті сучасні скляні вітрини, наявність яких гарно позначається на чисельності відвідувачів та серйозності самого власника точки. За детальною інформацією та з приводу замовлення звертайтеся до консультантів фабрики «Слон» за тел. +38 097 646 09 70 або +38 063 321 38 96.