Сучасна техніка оснащується великою кількістю різних приладів, які забезпечують її працездатність. Один з подібних елементів - гідроциліндр. Він дозволяє збільшити потужність і функціональність обладнання. Згодом можливі різні поломки, тому може знадобитися ремонт гідроциліндрів. Для цього буде потрібно звернутися в спеціалізовану компанію, де фахівці виконають всі роботи відповідно до технічних вимог.

Причина несправності

Щоб виявити причини поломки, необхідно провести попередню діагностику. Перед цим гидроцилиндр витягується з техніки. Рекомендується не затягувати з ремонтом, так як капітальна налагодження може обійтися значно дорожче. При зносі обладнання насамперед ламається шток. Також слід звернути увагу на такі проблеми:

  • зміна нормальної форми штока;

  • втрата герметичності в сполучних вузлах компонентів;

  • порушення цілісності паливного відсіку, через що відбувається втрата великої кількості палива;

  • знижується надійність циліндричних втулок.

Однією з причин поломки гідроциліндра може стати порушення цілісності іншого структурного елементу техніки. Без ретельної діагностики неможливо точно сказати про причини несправності.

Які види робіт виконуються?

Залежно від типу поломки можливе проведення наступних процедур:

  1. Зміцнення поршня. Найчастіше страждає саме поршень при роботі гідроциліндра. Найчастіше власники піддають прилад великому навантаженні, для якої він не призначений. В результаті спостерігається знос деталей набагато швидше, ніж треба. Рекомендується повна заміна поршня з розрахунком рівня навантаження.

  2. Ремонт штока поршня. Під час роботи приладу формуються тріщини і нерівності на поверхні штока. Через це страждає якість поперечного перерізу. Залежно від масштабів пошкоджень може знадобитися повна заміна штока гідроциліндра.

  3. Ремонт або заміна ущільнювачів. У місцях розміщення ущільнювачів потрібна висока герметичність, тому дуже важливо стежити за станом цього елементу системи. Необхідно ретельно доглядати за цією деталлю, так як вона не з дешевих.

Вище перераховані основні маніпуляції по відновленню гідроциліндра. Цей елемент є ключовим в роботі важкої техніки, тому вимагає особливої ​​уваги з боку власника. При перших ознаках несправності або некоректної роботи рекомендується відразу ж звертатися до фахівців. Так ви врятуєте обладнання від виходу з ладу і збережете гроші, так як ремонт набагато дешевше повної заміни.