Причини і лікування патологічних залежностей

Алкоголізм, наркоманія, ігроманія - ці серйозні захворювання, набирають все більш широке поширення. Згідно зі статистичними даними, в більшій мірі до патологічних залежностей схильні діти, підлітки та молодь. Що призводить до формування залежності, і як можна її подолати?

Наркоманія, алкоголізм - як лікувати, від чого виникають?

Причини і провокуючі фактори

Будь-яка залежність є патологічним зміною в психіці людини і являє собою сильне, хворобливе, що не піддається контролю бажання вживати певні речовини або здійснювати якісь дії.

Серед основних провокуючих чинників захворювання наркоманією і алкоголізмом фахівці виділяють наступне:

 1. Вплив оточення та зовнішнього середовища.

 2. Спадковість.

 3. Психологічна схильність.

 4. Негаразди, нездорова обстановка в сім'ї.

 5. Часті стреси і психоемоційні потрясіння.

 6. Психологічні проблеми.

 7. Депресії.

 8. Почуття самотності.

 9. Недостатня самореалізація.

 10. Бажання втекти від реальних проблем.

Причин у алкогольної і наркотичної залежності може бути багато і важливо враховувати їх, щоб призначити пацієнтові ефективне лікування. Метою реабілітації є усунення провокуючих чинників. Тому спочатку пацієнти проходять діагностику - медичну і психологічну, спрямовану не лише на оцінку їх стану і постановку точного діагнозу, але і виявлення причин захворювання у конкретному випадку.

Лікування наркотичної залежності

Лікування наркоманії у Львові в клініці «Медікон» проходить комплексно. Все починається з консультацій та складання терапевтичного курсу. Далі проводиться детоксикація. Сучасні способи очищення організму дозволяють зняти болісну ломку і стабілізувати стан наркомана в найкоротші терміни від 10 годин до 2 тижнів (у залежності від персональних показань).

Консультація безкоштовна

+38 (050) 766 - 07 - 85

+38 (068) 461 - 56 - 65Стадія психологічної реабілітації триває близько півроку. Це час, коли пацієнти проводять у стаціонарі, працюють з психологом індивідуально, займаються в групах взаємодопомоги по міннесотській програмі «12 кроків», ходять на заняття сімейної психотерапії, працюють над собою, приймаючи участь в працетерапії та арт-терапії.

Фахівці прагнуть допомогти залежній людині розібратися в причинах його проблем і навчити самостійно стабілізувати свій психологічний стан, дотримуючись тверезість. На стадії ресоціалізації закріплюються результати психологічної реабілітації, формуються знання і навички, необхідні людині для подальшої успішної соціальної адаптації.

Як вилікувати алкозалежність

Лікування алкоголізму у Львові завжди починається з детоксикації, виведення із запою та інших маніпуляцій, що дозволяють привести пацієнта в адекватний стан і домогтися тимчасової тверезості. Потім проводиться курс психологічної реабілітації, заснований на програмі «12 кроків», доповненої індивідуально підібраними ефективними психотерапевтичними методами і ресоціалізації.

Додаткові послуги

Відділення центру «Медікон» пропонує своїм пацієнтам додаткові послуги:

 1. Безкоштовне консультування.

 2. Допомога наркологів та психологів в домашніх умовах.

 3. Проведення примусового лікування патологічних залежностей.

 4. Терапія супутніх патологій.

 5. Лікування співзалежності та надання допомоги ближньому колі реабілітанта (тренінги, бесіди, консультації).

Усі послуги надаються суворо анонімно, лікування проводиться без постановки пацієнтів на облік.

Детальніше ознайомитися із вищевказаною інформацією ви зможете на сайті https://nonarcotic.com.ua/uk/lviv