У наш час вже нікого не здивуєш незвичайною формою, в якій красується персонал різних ресторанів і тому подібних закладів. Особлива увага приділяється офіціантам, які постійно контактують з відвідувачами. Для них часто шиють штани, фартухи і сорочки на замовлення, стилізуючи під стиль ресторану і забезпечуючи окремими відмінними елементами. Найкращі варіанти, як правило, виходять тоді, коли над створенням форми попрацювали досвідчені дизайнери, ознайомитися з пропозицією яких ви можете на https://grehori.com/.

Що потрібно врахувати при замовленні форми для офіціантів

Незалежно від того, який фасон і стиль одягу буде обраний, слід врахувати деякі особливості:

1. Перш за все, необхідно знати те, що офіціанти змінюються досить часто, тобто може знадобитися одяг різних розмірів. Щоб кожен раз не шити нову форму, найпростіше зробити її максимально універсальною, вибравши замість застібок шнурівку і зав'язки скрізь, де це доречно.

2. Щоб не набридати постійним клієнтам одними і тими ж візуальними подразниками, можна замовити два комплекти форми – форма для офіціантів літнього і зимового сезону. Якщо меню залежить від сезону, то така зміна одягу є практично обов'язковою.

3. Сорочки для офіціантів повинні бути виконані з дуже якісної тканини, яка витримує безліч прань і не занадто сильно мнеться. Сорочки потрібно міняти після кожної зміни і стежити, щоб після пральні на білій тканині не залишалося жодної плямочки.

4. Якщо заклад двоповерховий, і офіціанти змушені ходити по сходах, приносячи відвідувачам замовлені страви, слід звернути особливу увагу на форму дівчат. Для них краще замовити пошиття штанів, а не спідниць.

Форма для офіціантів Львів, скатертини для ресторанів, махрові рушники для готелів – все це ви можете замовити у фірмовому магазині Грегорі Текстиль.

У будь-якому випадку, слід пам'ятати, що зовнішній вигляд офіціантів є своєрідним «обличчям» ресторану і повинен повною мірою відображати його концепцію.

Бармен - це люди, які завжди виглядають стильно навіть незважаючи на наявність або відсутність форми. Може, тому, що звикли бути в центрі уваги. До хорошого бармену йдуть не тільки за напоями, але іноді навіть за порадами. Друзі-психологи за барною стійкою необов'язково повинні виглядати як офіціанти, але корпоративний стиль повинен простежуватися. Варіанти уніформи різняться від брюк прямого крою, сорочки з жилеткою і метелики до простих рваних джинсів, футболки і фартуха.